חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ERP לוגו
שקופית קודמת
שקופית הבאה
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

צפו בוובינר שקיימנו במסגרת מועדון המנמ"רים ובשיתוף Cyber7 בנושא: איומי סייבר בזמן מלחמה

SAP BTP – הפלטפורמה העסקית-טכנולוגית של SAP זמינה על הענן הממשלתי נימבוס

הפלטפורמה של SAP תסופק על ידי מטריקס, שזכתה במכרז, על הענן של Google Cloud

חברת מטריקס זכתה במכרז לאספקת פתרון SAP BTP (SAP Business Technology Platform) בענן הממשלתי נימבוס – רובד 5. במסגרת הזכייה, הפלטפורמה העסקית-טכנולוגית המובילה בתעשייה SAP BTP של חברת SAP, המובילה בפיתוח יישומים ארגוניים, זמינה ב-Marketplace של Google Cloud, עבור משרדי הממשלה, יחידות הסמך והגופים במגזר הציבורי.

הפלטפורמה העסקית-טכנולוגית SAP BTP היא פלטפורמת ענן (SaaS) המאפשרת לארגונים ליצור, להפעיל ולנהל פתרונות עסקיים בצורה חדשנית ואפקטיבית. באמצעות הפלטפורמה של SAP, ארגוני הממשלה יקבלו גישה למגוון יכולות מתקדמות, אשר יאפשרו להם לצמוח ולהתרחב באמצעות ניהול דאטה, פיתוח קל ומהיר יותר של יישומים, אוטומציה ואינטגרציה של תהליכים עסקיים ויכולות אנליטיקה מתקדמות המשולבות עם בינה מלאכותית.

כיום, מרבית הארגונים במגזר הציבורי מתבססים על הטכנולוגיה של SAP, מה שמהווה יתרון משמעותי ברכישה קלה ונוחה של פלטפורמת SAP BTP.

ארגונים ממשלתיים אשר כבר עושים שימוש בפתרון ה-ERP של SAP, ייהנו מהפלטפורמה המתקדמת, המאפשרת לבצע עליה פיתוחים של יישומים חדשים, הרחבות ולצרוך שירותי דאטה, אנליטיקה, אינטגרציה ואוטומציה. SAP BTP תאפשר לארגונים להתחיל להשתמש ברכיבים חדשניים של SAP ללא צורך במפתחים נוספים או בהכשרת אנשים, לצד שימוש בשירותי Self Service עם טכנולוגיית Low-Code/No-Code. כל עובד בעל רקע טכני יוכל להשתמש בטכנולוגיה ולייצר ערך עסקי עבור הארגון בזמן הכשרה קצר, מה שמהווה יתרון עבור המגזר הציבורי והמשק כולו.

מכרזי רובד 5 בפרויקט הענן הממשלתי "נימבוס" מאפשרים למגוון רחב של ספקים ופתרונות להנגיש את פתרונותיהם ושירותיהם למשרדי הממשלה השונים באמצעות ה-Marketplaces הייעודיים בעננים של Google Cloud ו-AWS. מטריקס מוצרי תוכנה, המייצגת את החברות המובילות בשוק ה-IT, הגישה למכרזים את הפתרונות דוגמת SAP BTP, כך שאלו יהיו זמינים למשרדי הממשלה שיבחרו לרכוש אותם בצורה מהירה, נוחה ומהירה תחת חשבונית אחת. לפיכך, שיתוף הפעולה בין החברות מביא לידי כך שגם ארגוני ממשלה שאינם משתמשים בפתרון ה-ERP של SAP, יוכלו לרכוש ולהשתמש בפלטפורמת SAP BTP וליהנות מהיתרונות שהיא מספקת.

אוהד פרקש, מנהל הפעילות העסקית ומשנה למנכ"ל SAP ישראל, אמר כי, "פלטפורמת SAP BTP מאפשרת לעשות שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר בעולם וגם לחסוך בתהליך המכרזי מבחינת זמן ותקציבים וכך, להגיע לתוצרים בעלי ערך בזמן קצר מאוד של יציאה לשוק". (קרדיט צילום: אור אגמי)

שי מור, מנהל פעילות המגזר הציבורי והביטחוני ב-Google Cloud, ציין כי, "שיתוף הפעולה הייחודי בין SAP, מטריקס ו-Google Cloud, הקיים רק ב-Google Cloud ישראל, יאפשר לכל הגופים הממשלתיים לקבל את היכולות המתקדמות של SAP יחד עם יכולות ה-AI, הדאטה והאנליטיקה של Google Cloud בפתרון אחד על גבי תשתית הענן המקומית של Google". 

אלי כהן, מנהל פיתוח עסקי ומוביל פעילות נימבוס במטריקס, הוסיף כי, "מטריקס מקדמת סל פתרונות במגוון נושאים שיסייעו ללקוחות נימבוס במסע לענן בצורה יעילה ואפקטיבית. ההנגשה של פתרון SAP BTP דרך רובד 5 של נימבוס היא משיתופי הפעולה המעניינים והייחודיים ברמה העולמית בין SAP-Google Cloud-Matrix ובדגש על ההשקעה בהקמת Cloud in Country, כאשר ישראל היא מהמדינות הבודדות בעולם עם תצורה זו. אין ספק שתוכנית נימבוס והמכרז הממשלתי מייצרים אקו-סיסטם והשקעות משמעותיות של יצרנים מובילים בישראל. זוהי גאווה להיות שותפים לתהליכים שמייצרים השקעות כאלה בישראל ובמיוחד בתקופה מאתגרת זו". (קרדיט צילום: ניב קנטור).

אודות SAP

כמובילת שוק יישומי התוכנה הארגוניים, SAP מסייעת לארגונים בכל הגדלים ובכל ענפי התעשייה להתנהל בצורה הטובה ביותר. טכנולוגיות למידה המכונה, האינטרנט של הדברים (IoT) והניתוח המתקדם של SAP הופכות עסקים לארגונים חכמים וברי-קיימא, כאשר היישומים והשירותים של SAP מאפשרים לעסקים וללקוחות ציבוריים על פני 26 תעשיות ברחבי העולם לפעול בצורה רווחית ולהסתגל לשינויים באופן קבוע. באמצעות רשת גלובלית של לקוחות, שותפים, עובדים ומובילי דעה, SAP מסייעת להתנהלות עולמית טובה יותר ומשפרת את חייהם של בני האדם. SAP ישראל משרתת כיום כ-6,000 לקוחות בכל הגדלים והתעשיות. בין לקוחות החברה בישראל נמנים ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק ומאות ארגונים נוספים. למידע נוסף, בקרו באתר www.sap.com.

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן