ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

תודה למשתתפים רבים בכנס ה-CIO FOCUS של מועדון המנמ"רים שהתקיים ב-27.2.23, נשמח לראותכם בכנס ה-DATA FOCUS המתוכנן לחודש מאי הקרוב. 

SAP משיקה את פתרון SAP Build המספק למשתמשים העסקיים גישה ישירה ופשוטה לתהליכים ללא צורך בידע בפיתוח

 כמו כן, SAP תשתף פעולה עם פלטפורמת הקורסים המקוונת Coursera כדי להכשיר את הדור הבא של המפתחים

SAP, מובילה עולמית בפיתוח יישומים ארגוניים, השיקה את הפתרון החדש SAP Build המיועד לקדם את השלב הבא של הטרנספורמציה העסקית בקרב המשתמשים העסקיים.

SAP Build נשען על פלטפורמת הטכנולוגיה העסקית SAP BTP ומהווה פתרון Low-code אשר שם את הטכנולוגיה הארגונית ברמה עולמית של SAP בידיים של המשתמשים העסקיים ומספק להם גישה ישירה ומאובטחת לתהליכים, נתונים וקונטקסט מקצה-לקצה הדרושים להם כדי לקבל החלטות חכמות יותר ולהניע חדשנות במהירות. הפתרון מאפשר למשתמשים עסקיים בעלי מומחיות טכנית מינימלית ליצור ולהגדיל יישומים ארגוניים, להפוך תהליכים לאוטומטיים ולעצב אתרים עסקיים בפשטות על ידי גרירה והדבקה.

"פתרון SAP Build מקבץ את היישומים העסקיים החזקים ביותר בעולם יחד עם פלטפורמה אשר תוכננה כדי לספק גישה מהירה ופשוטה לתהליכים עבור המשתמשים העסקיים", אמר יורגן מולר, מנהל טכנולוגיה ראשי וחבר מועצת המנהלים של SAP SE. "בנוף העסקי הבלתי יציב, SAP Build וחבילת החידושים המלאה שאנחנו משיקים, מסייעים ללקוחות לחזק את העסקים שלהם ולקבל ערך מקסימלי מההשקעות שלהם בטכנולוגיה".

פתרון SAP Build מאפשר למשתמשים עסקיים לקבל את היכולות המלאות של פלטפורמת SAP BTP ונתוני היישומים העסקיים המגיעים מ-SAP בקצות האצבעות שלהם. משתמשים יכולים לשלב בין מערכות; לנטר, לנתח ולהפוך תהליכים לאוטומטיים בצורה חכמה; ולבנות יישומים חדשניים – כל זאת מבלי להעביר את הנתונים שלהם למערכת חיצונית. פתרונות SAP Signavio המשולבים אל SAP Build מספקים למשתמשים נראות עמוקה אל כל התהליכים שלהם, כך שהם יודעים במה להתמקד כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר בעודם מבצעים תהליכי חדשנות ואוטומציה.

למעלה מ-275,000 נקודות הפנייה לתהליכים מ-4,000 לקוחות ו-1,300 תהליכי עבודה של מקרי שימוש ואוטומציות מאפשרים למשתמשים להתחבר באופן מידי אל טווח המומחיות העסקית המלא המובנה בטכנולוגיה של SAP. פתרון SAP Build פועל גם עם מערכות תוכנה שאינן של SAP. כמו כן, תוכנית SAP Builders החדשה מסייעת למשתמשים להתקדם במהירות ולהתחבר עם העמיתים שלהם באמצעות מפגשים מעשיים ופורומים לשיתוף שיטות העבודה הטובות ביותר.

"בהינתן בכך שהדרישה לפתרונות דיגיטליים עדכניים גדולה יותר מהיכולת של המפתחים המקצועיים לספק אותם, IDC צופה כי המומחים העסקיים יהפכו למעורבים יותר ביוזמות ליצירת פתרונות דיגיטליים כדי לפתור את הבעיות העסקיות הדחופות", אמר ארנאל דאיאראטנה, סמנכ"ל מחקר, פיתוח תוכנה, IDC. "IDC צופה כי למעלה מ-100 מיליון מומחים עסקיים ברחבי העולם יהפכו למעורבים בהפקת הפתרונות הדיגיטליים במהלך 10 השנים הקרובות. פתרונות הפיתוח של SAP Build ב-Low-code מעצימים משתמשים עסקיים לרתום את המומחיות שלהם כדי לבנות ולשחזר פתרונות דיגיטליים בקנה מידה גדול".

"הודות ל-SAP Build, אנחנו בונים בקלות חוויה טובה יותר עבור הלקוחות שלנו, תוך הפחתה משמעותית של 90% בעלויות הפיתוח שלנו", אמר ספנסר קוק, ראש תחום ניהול חווית משתמש ב-Qualtrics. "הצלחתי לבנות במהירות את היישום כדי לשפר את תוכנית הפניית הלקוחות שלנו, שהולכת להגביר משמעותית את שביעות רצון הלקוחות".

מתחייבים לשפר כישורים של 2 מיליון מפתחים עד 2025

כל חברה כיום הופכת לחברת טכנולוגיה ו-SAP מזהה את הדגש הגובר בחברות השונות על כישורים ותובנות שרק מפתחים מקצועיים יכולים לספק. לכן, SAP מתחייבת לשפר את כישוריהם של 2 מיליון מפתחים ברחבי העולם עד 2025 באמצעות שילוש הצעות הלימוד החינמיות באתר SAP Learning באמצעות שיתוף הפעולה עם ספקית פלטפורמת הלימוד העולמית Coursera, אשר מטרתו לסייע לאנשים להניע את מסלול הקריירה שלהם בתוך מרחב הפעילות של SAP ולספק גישה לקבוצות אשר נמצאות בתת ייצוג בתעשיית הטכנולוגיה.

"אני שמח להכריז על השקת ההסמכה המקצועית בדרגת כניסה של SAP על פלטפורמת Coursera. הסמכה זו תוכננה עבור אנשים המגיעים מכל הרקעים, ללא צורך בתואר אקדמי או ניסיון מהתעשייה", אמר ג'ף מגיונקלדה, מנכ"ל Coursera Inc.. "ההסמכה תכין את הלומדים לתפקידים התחלתיים בחלק מהתחומים המבוקשים ביותר. אנו גאים לשתף פעולה עם SAP כדי להגביר את הגישה לכישורים הנדרשים לשוק העבודה ולהרחיב את אפשרויות התעסוקה עבור כל המעוניין בכך".

אודות SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר, יעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. השירותים של SAP משמשים כ-425,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה. SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל-SAP 5,700 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ-220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק ומאות רבות של ארגונים אחרים. SAP נמצאת בחוד החנית גם בתחום חוויית הלקוח ומציעה פתרונות מובילים לעולמות המסחר הדיגיטלי, השיווק וה-CRM: דוגמת Emarsys, SAP Commerce Cloud ו-SAP Customer Data Platform, המדורגים כמובילים גלובליים ברביע הקסם של גרטנר ובשימוש של מגוון חברות בישראל כגון: דלק, תדיראן, שופרסל, Yellow ועוד. למידע נוסף אודות פתרונות חוויית הלקוח המובילים של SAP: https://cx.sap-israel.co.il/

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן