חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ERP לוגו
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שקופית קודמת
שקופית הבאה
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

צפו בוובינר שקיימנו במסגרת מועדון המנמ"רים ובשיתוף Cyber7 בנושא: איומי סייבר בזמן מלחמה

SAP ישראל הכריזה על השותפים המצטיינים לשנת 2023 באירוע השותפים השנתי של החברה

פעילות השותפים ממכירת פתרונות הענן של SAP בישראל צמחה ב-218%

SAP ישראל קיימה את אירוע השותפים השנתי של החברה ואירחה כ-100 שותפים עסקיים במשרדיה ברעננה לסיכום שנת 2023 והצגת יעדי החברה לשנת 2024.

במהלך האירוע, שרון בן ארי, מנהלת השותפים העסקיים של SAP ישראל, הכריזה על 9 השותפים המצטיינים לשנת 2023 במגוון תחומי הפעילות של החברה והעניקה להם מגיני הוקרה על פועלם במהלך השנה החולפת. השותפים הזוכים הם: AKT, Be2See, Deloitte, iprosis, MalamTeam, Menahel4U, Ness, One ו-Rapid One.

קהילת השותפים של SAP כוללת למעלה מ-21 אלף שותפים בכל רחבי העולם ו-50 שותפים בישראל.

לדברי רמי מנחם, סמנכ"ל התפעול הראשי (COO) של SAP ישראל, "החברה סיימה את שנת 2023 עם גידול של 116% בפעילות הענן משנה לשנה וגידול של 218% בפעילות השותפים ממכירת פתרונות הענן של SAP בישראל, כאשר רווחיות זו מאפשרת לבצע השקעות גדולות יותר".

מנחם סקר את הפעילות של SAP ישראל בשנת 2023 וציין מספר אבני דרך משמעותיות, ביניהן תחילת הטמעת פתרון ה-ERP של החברה RISE with SAP עבור קופת חולים מאוחדת – לקוח מהמגזר הציבורי – המהווה פרויקט מעבר ERP ראשון לצריכה מהענן בישראל והשקעה בפריסה של מגוון פתרונות SAP על פלטפורמות הענן של ספקיות שירותי הענן הגדולות.

עופר מילבסקי, מנכ"ל SAP ישראל, אמר כי, "אחד היתרונות המשמעותיים של SAP בשוק הישראלי הוא אקו-סיסטם השותפים שלנו, המורכב ממומחים במגוון תעשיות ותחומי פעילות, המלווים אותנו בכל שלב של הדרך ובמיוחד בתקופות מאתגרות. השותפים העסקיים של SAP מביאים ידע שאין לו תחרות ויחד איתם אנו מרחיבים באופן ניכר את השירותים והפתרונות שאנו מביאים ללקוחות SAP".

מילבסקי הציג את תוכנית העבודה והיעדים של SAP ישראל לשנת 2024 וציין כי, "יש אפשרות לבצע טרנספורמציה אדירה בשוק הענן בישראל. SAP תמשיך במגמת הצמיחה. אנחנו רואים הזדמנות משמעותית בשוק עבור השותפים העסקיים ונמשיך לפעול כדי להעצים אותם, לתמוך בהם ולספק עבורם מגוון כלים שיסייעו להם להביא ערך מוגבר ללקוחותינו המשותפים".    

בתמונות:

עופר מילבסקי, מנכ"ל SAP ישראל. צילום: מתן תמרקין.

רמי מנחם, סמנכ"ל התפעול הראשי של SAP ישראל. צילום: מתן תמרקין.

מימין: שרון בן ארי – מנהלת השותפים העסקיים של SAP ישראל ורועי עדן – רכז קורסי הכשרה ותמיכת שותפים ב-SAP ישראל. צילום: מתן תמרקין.

השותפים העסקיים של SAP באירוע השותפים השנתי. צילום: מתן תמרקין.

אודות SAP

כמובילת שוק יישומי התוכנה הארגוניים, SAP מסייעת לארגונים בכל הגדלים ובכל ענפי התעשייה להתנהל בצורה הטובה ביותר. טכנולוגיות למידה המכונה, האינטרנט של הדברים (IoT) והניתוח המתקדם של SAP הופכות עסקים לארגונים חכמים וברי-קיימא, כאשר היישומים והשירותים של SAP מאפשרים לעסקים וללקוחות ציבוריים על פני 26 תעשיות ברחבי העולם לפעול בצורה רווחית ולהסתגל לשינויים באופן קבוע. באמצעות רשת גלובלית של לקוחות, שותפים, עובדים ומובילי דעה, SAP מסייעת להתנהלות עולמית טובה יותר ומשפרת את חייהם של בני האדם. SAP ישראל משרתת כיום כ-6,000 לקוחות בכל הגדלים והתעשיות. בין לקוחות החברה בישראל נמנים ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק ומאות ארגונים נוספים. למידע נוסף, בקרו באתר www.sap.com.

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן