חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר, מנכ"ל ERP.ORG

שמח להציע להנהלות  – סקירה וניהול דיון בנושא: התהליך האפקטיבי להחלפת מערכת ERP בארגון. הסקירה כוללת: הצגת שוק ה-ERP בישראל – פתרונות ומיישמים, אחריות הלקוח והספק בתהליך, אבני הדרך, העברת ידע וצמצום התלות בספק ועוד.

Commvault הכריזה על יכולות מתקדמות להגנת ענן עבור סביבות קוברנטיס

קומוולט, המובילה בניהול והגנת נתונים בענן מעניקה מעתה הגנה מורחבת לעומסי עבודה בקוברנטיס ומסייעת לצמצם את איומי הסייבר על הארגונים

קומוולט (Commvault), מובילה ארגונית עולמית בניהול נתונים על פני סביבות מקומיות, ענן ו-SaaS, הכריזה על יכולות הגנה מורחבת לעומסי העבודה של קוברנטיס (Kubernetes), כולל ניהול אוטומטי לחלוטין, הרחבות ושיפורים בתחום שכפול נתונים, הגירה והאבטחה. היכולות החדשות לסביבת קוברנטיס יתווספו לכל הפתרונות בפורטפוליו של קומוולט. התכונות החדשות, אשר ישולבו באמצעות הצעות Commvault Complete™ Data Protection ופלטפורת הגנת הנתונים בענן – מטאליק (Metallic), , מספקות ללקוחות ניהול פשוט והגנה ברמה ארגונית עבור סביבות היברידיות מרובות עננים.

ארגונים מאמצים יותר את קוברנטיס כדי לחדש את הסביבות שלהם ולהאיץ את המעבר של יישומים לענן. לפי מכון גרטנר, עד שנת 2025, 85% מהארגונים הגלובליים יפעילו יישומים בקונטיינרים בייצור. על ידי שילוב הגנת קוברנטיס בפורטפוליו המוצרים של החברה, קומוולט מאפשרת להעצים חדשנות בארגונים.

השיפורים האחרונים להגנת הנתונים בקוברנטיס כוללים: הגנה מלאה ויכולת שחזור מקורית בענן עבור כל האקוסיסטם של קוברנטיס, כולל אשכולות מלאים, מרחבי שמות והגנה על הסמכת ETCD ו-SSL; פיתוח בדיקות ואירועי מחזור חיים באופן מהיר ופשוט יותר, עם העברות חלקות של יישומי קוברנטיס בין אשכולות, תפוצות, גרסאות ואחסון ושחזור נתונים חסכוני בזמן אסון על ידי העברת יישומים קריטיים לעבודה מחוץ לאתר החברה, לשחזור יישומים לפי דרישה – ללא תשתית ארוכת טווח.

רונן נוי, מנכ"ל קומוולט ישראל אומר כי "פורטפוליו המוצרים שלנו בתחום ניהול והגנת הנתונים בענן עבור הגנת נתונים בקוברנטיס הם פתרונות שעומדים בסטנדרט הגבוה ביותר בתחום ומספקים מענה לצורך קריטי של ארגונים.  בשותפות עם NetApp , קומוולט מספקת ענן ממשלתי, עם הגנת נתונים נחוצה של קוברנטיס לסוכנויות פדרליות וממשלתיות".

אודות Commvault
Commvault היא החברה המובילה בתחום גיבוי נתונים והתאוששות במקרה של פגיעה בנתונים. פתרון ניהול הנתונים המשולב של Commvault מגדיר מחדש את עולם הגיבוי עבור ארגונים מתקדמים בזכות פתרונות המגינים, מנהלים ומנצלים את הנכס החשוב ביותר – נתונים. התוכנה של Commvault, השירותים והפתרונות זמינים דרך החברה ושותפיה העסקיים ברחבי העולם. Commvault מעסיקה למעלה מ- 2,700 עובדים ברחבי העולם. החברה נסחרת בנאסד"ק (CVLT). מטה החברה בניו ג'רזי, ארה"ב. למידע נוסף:  www.commvault.com

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן