חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ERP לוגו
שקופית קודמת
שקופית הבאה
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

צפו בוובינר שקיימנו במסגרת מועדון המנמ"רים ובשיתוף Cyber7 בנושא: איומי סייבר בזמן מלחמה

פורטינט משיקה את פתרון אבטחת הרשת המהיר ביותר בעולם המיועד למרכזי נתונים ורשתות 5G בקנה מידה גדול

סדרת FortiGate 4800F החדשה של התקני אבטחת רשת בקנה מידה גדול מאפשרת לארגונים ולמפעילי רשתות סלולריות להריץ במקביל יותר יישומים – תוך
הפחתת טביעת הרגל הפיזית – ולאבטח את הרשתות שלהם בצורה יעילה יותר

פורטינט®, מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, השיקה את סדרת התקני אבטחת הרשת FortiGate 4800F, אשר מציבה סטנדרטים חדשים לאבטחה, יכולת גדילה, ביצועים וחדשנות במטרה לעמוד בדרישות קנה המידה (Hyperscale) של ארגונים גדולים ומפעילי רשתות סלולריות של 5G. סדרת ה-FortiGate 4800F מופעלת באמצעות 16 מעבדי רשת דור 7 (NP7) של פורטינט ומציעה את נתוני הביצועים הגבוהים יותר מכל התקן אבטחת רשת, עם דירוג מחשוב אבטחה המספק ביצועים טובים יותר פי 34 מאשר פתרונות מתחרים, כולל היכולת לתמוך בחיבורים רבים יותר בממוצע פי 19 לשנייה.

ארגונים גדולים ומפעילי רשתות סלולריות מנסים תמיד למקסם את הפעולות עם כמה שפחות משאבים. כאשר הדבר נוגע להתקני אבטחת רשת, ביצועים גבוהים יותר בטביעת רגל קטנה יותר – משמע שהאבטחה הופכת לגורם מאפשר עבור מעבר לרשתות 5G, מה שמאפשר לספקי סלולר לספק אפשרויות קישור מאובטחות עבור ארגונים ועבור תעשיות ותשתיות קריטיות. הדבר מבטיח גם כי לקוחות – כמו קמעונאיים שפעילותם מתרכזת באונליין, מוסדות מחקר גדולים, מוסדות פיננסיים וספקי ענן – יקבלו יכולות גדילה בביצועים ואבטחה הנחוצים להם כדי לעמוד בדרישות העסקיות הגוברות. עלויות מופחתות עבור מקום, קירור וחשמל הם יתרונות נוספים להשגת ביצועים גבוהים יותר בהתקן קטן יותר.

המחויבות של פורטינט למתיחת הגבולות של מה שנחשב לאפשרי בכל הנוגע לביצועי אבטחה הניבה את התקן אבטחת הרשת העוצמתי ביותר הקיים: ה-FortiGate 4800F. מודל עדכני זה של סדרת הדגל של התקני אבטחת הרשת של פורטינט מבוסס על מארז 4U וממשקי 400GbE, 200GbE ו-50GbE ומאפשר למפעילי רשתות סלולריות לאבטח רשתות 5G באמצעות היכולות הבאות:

האצת אימוץ רשתות ה-5G באמצעות קישוריות IP מאובטחת ותמיכה בפי 19 יותר קישורים לשנייה: רשתות 5G מאפשרות תקשורת מסיבית של מכונה-למכונה, הדורשת קישוריות IP מאובטחת לסביבות לא מהימנות כמו האינטרנט, אתרי קצה והענן. סדרת ה-FortiGate 4800F מאפשרת למפעילי רשתות סלולריות לספק אבטחה בקנה מידה גדול וביצועים מרביים עבור קישוריות IP לרשתות ולאתרים חיצוניים עם ביצועי CGNAT מסיביים ורישום חומרה. כדי לתמוך בקיבולת העונה על הצרכים הנוכחיים והעתידיים, סדרת FortiGate 4800F תומכת ב-25 מיליון חיבורים לשנייה כדי לספק למפעילי הרשתות הסלולריות את הקיבולת שהם צריכים במטרה להתמודד עם עליות בתעבורה ועומסים גדולים ומתמשכים בחיבורי המנויים. ארגונים בעלי צרכי ביצועים גבוהים יכולים לשלב מספר התקני אבטחת רשת למערכת אחודה אחת, לארח יישומים הנמצאים באתרים המקומיים ולספק את חווית המשתמש הדרושה.

אבטחת תעבורת רשת מבוססת רדיו (RAN) עבור רשתות 5G וקישוריות ליבה עם ביצועי IPsec VPN פי 19 מהירים יותר: עם יכולה הגדילה המוגברת של ה-RAN בין מפעילים סלולריים כדי להפחית עלויות, סדרת ה-FortiGate 4800F מספקת גישה מאובטחת וחסכונית בעלויות (SecGW או SEG) כדי להתמודד עם יכולת גדילת ה-RAN של ה-5G ודרישות האבטחה עבור רמות המשתמש ורמות הבקרה.

סדרת FortiGate 4800F מספקת גם אבטחה מותאמת למרכזי נתונים בקנה מידה גדול באמצעות היכולות הבאות:

קישור מהיר במיוחד של ממשקי 400G בין מרכזי נתונים: באמצעות ממשקי 400GbE במארז 4RU קומפקטי, סדרת ה-FortiGate 4800F מאפשרת לארגונים לחבר ולשכפל נתונים בצורה מאובטחת עם תמיכה בתעבורת elephant flows מהירה ביותר, תוך הבטחת הפרטיות כדי לוודא כי כל הנתונים והשירותים מסופקים בקרבה ללקוחות ולשותפים. ארגונים הזקוקים לביצועים גבוהים במיוחד, יכולים לשלב מספר התקני אבטחת רשת למערכת אחודה אחת, לארח יישומים באתרים המקומיים ולספק את חווית המשתמש הדרושה.

הרחבת הנראות ברשת עם תמיכה בבדיקת תעבורת SSL המהירה פי 6: כאשר 95% מהתעבורה כיום מוצפנת, בחינת SSL הפכה לקריטית כדי לאבטח כראוי את הרשת. בעוד כי נתיבים מוצפנים נועדו כדי להפוך את התעבורה למאובטחת יותר, הם אפשרו גם לגורמים עוינים להחביא פעילות זדונית. כדי לאפשר לכל התעבורה המוצפנת לעבור בחינה, תוך שמירה על מהירות הרשתות כיום, סדרת ה-FortiGate 4800F מציעה את ביצועי בחינת ה-SSL הגבוהים ביותר בתעשייה, יחד עם תמיכה בסטנדרט ה-TLS 1.3 העדכני של התעשייה. דבר זה מבטיח גם טיפול בנקודות המתות ברשת באמצעות מתן אפשרות לנראות מלאה של טקסט ברור וזרמי רשת מוצפנים.

אבטחת ארכיטקטורת IT היברידית באמצעות סגמנטציית VXLAN: האצה דיגיטלית אפשרית רק באמצעות ארכיטקטורות IT היברידיות אשר מתחברות באופן רציף ומאבטחות נכסים באתר המקומי ובענן. סדרת ה-FortiGate 4800F מאפשרת סגמנטציית VXLAN המואצת על ידי חומרה בעלת יכולת גדילה מסיבית ומאפשרת תקשורת מהירה ביותר בין שירותים בקנה מידה עצום, כמו מחשוב, אחסון ויישומים אשר מתארחים על פלטפורמות פיזיות ו-וירטואליות גם יחד.

החבילה המלאה של התקני אבטחת הרשת בקנה מידה גדול והתקני הדור הבא של FortiGate תומכת בארגונים בכל הגדלים באמצעות המאפיינים הבאים:

אבטחה בעלת ביצועים גבוהים בגודל מותאם: שירותי האבטחה מבוססי הבינה המלאכותית של FortiGuard מספקים הגנה חדשנית בזמן אמת עבור איומים ידועים, לא ידועים ו-zero-day, כולל IPS, DNS, AV ותמיכה ב-Inline Sandboxing עבור קצה מרכז הנתונים וליבת הפריסות הממנפים סגמנטציה ובקרה גרנולרית  (OT/IoT), כמו גם יכולות אבטחת רשת ויישומים להגנה מקיפה ברשת הארגונית.

תמיכה בארכיטקטורות zero trust באמצעות ZTNA משולב: התקני FortiGate משלבים אכיפת גישת רשת zero trust (ZTNA)  כדי לתמוך בארכיטקטורות zero trust. הגדרת ZTNA באמצעות FortiGate מקומי או וירטואלי מבטיח כי מדיניות ובקרות קבועות משתרעות על פני כל הסביבות התפעוליות, כולל עננים מרובים.

התקני FortiGate 4800F בהשוואה למתחרים

לפניכם השוואה של התקני אבטחת הרשת המובילים בשוק מול מספרי ביצועי היעד של סדרת FortiGate 4800F. דירוג מחשוב האבטחה הוא קריטריון (מכפיל ביצועים) אשר משווה בין ביצועי ה-FortiGate לעומת הממוצע בתעשייה של פתרונות מקבילים במגוון קטגוריות הנמצאות באותו טווח מחיר.

 

ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי, "לא קיים התקן אבטחת רשת המתאים יותר כדי לתמוך ב-Hyperscale וברשתות 5G. לא רק שה-FortiGate 4800F הוא התקן אבטחת הרשת הקומפקטי המהיר ביותר בתעשייה בקנה מידה גדול, עם קיבולת של 2.4 Tbps, הוא גם פתרון המבוסס על מארז 4U היחיד בשוק הכולל ממשקי 400GbE, 200GbE ו-50GbE, המאפשרים ללקוחות ולמפעילי רשתות סלולריות בקנה מידה גדול להתאים את העסקים שלהם באופן רציף מבלי להפריע לפעולות. השילוב בין ביצועים ויכולת גדילה הארוזים לתוך התקן אבטחת הרשת החדש שלנו יסייע לחזק בעתיד את השקעות הארגונים במרכזי נתונים בקנה מידה גדול, בייחוד עם העלייה של רשתות 5G וכאשר הנפח ומהירות הנתונים ממשיכים לעלות בקצב חסר תקדים".

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) הופכת את העולם הדיגיטלי למקום בטוח בזכות משימתה להגן על אנשים, התקנים ונתונים בכל מקום. זוהי הסיבה לכך שהארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם בחרו בפורטינט כדי להאיץ בבטחה את מסעם לעבר העולם הדיגיטלי. פלטפורמת מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט מספקת הגנות מקיפות, משולבות ואוטומטיות על פני כל שטח התקיפה הדיגיטלי ומאבטחת התקנים, נתונים, יישומים וחיבורים קריטיים החל ממרכז הנתונים, הענן ועד למשרד הביתי. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-580,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. פורטינט מפעילה את אחת מתוכניות ההדרכה הגדולות והמקיפות ביותר בתעשייה במטרה להנגיש את הדרכות הסייבר והזדמנויות תעסוקה חדשות לכל המעוניין באמצעות ה-Fortinet NSE Training Institute ויוזמת Training Advancement Agenda (TAA). למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן