חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ERP לוגו
שקופית קודמת
שקופית הבאה
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

צפו בוובינר שקיימנו במסגרת מועדון המנמ"רים ובשיתוף Cyber7 בנושא: איומי סייבר בזמן מלחמה

עופר מילבסקי מונה למנכ"ל SAP ישראל

עופר מילבסקי (49) מונה למנכ"ל SAP ישראל, המובילה בפיתוח יישומים ארגוניים.

למילבסקי מעל ל-24 שנות ניסיון בעולמות הניהול והטכנולוגיה. בתפקידו האחרון, כיהן מילבסקי כסמנכ"ל התפעול הראשי (COO) ומנהל המכירות והשותפים לאזור אירופה בחברת הסטארטאפ הישראלית Five Sigma.

במשך 14 שנים מילא מילבסקי שורה של תפקידים בכירים ב-SAP, בין היתר בתפקידי ייעוץ גלובליים ואזוריים בנושאי המגזר הביטחוני והציבורי. בתפקידו האחרון ב-SAP ישראל כ-COO, היה אחראי על גיבוש, ניהול ומימוש ה-go to market של החברה והתאמתו לשוק הישראלי.

מילבסקי השתחרר מצה"ל בדרגת רב -סרן והינו בעל תואר ראשון במנהל עסקים, עם התמחות במערכות מידע מהמרכז הבינתחומי הרצליה ותואר שני מאוניברסיטת מידלסקס בלונדון.

אודות SAP

כמובילת שוק יישומי התוכנה הארגוניים, SAP מסייעת לארגונים בכל הגדלים ובכל ענפי התעשייה להתנהל בצורה הטובה ביותר. טכנולוגיות למידה המכונה, האינטרנט של הדברים (IoT) והניתוח המתקדם של SAP הופכות עסקים לארגונים חכמים וברי-קיימא, כאשר היישומים והשירותים של SAP מאפשרים לעסקים וללקוחות ציבוריים על פני 25 תעשיות ברחבי העולם לפעול בצורה רווחית ולהסתגל לשינויים באופן קבוע. באמצעות רשת גלובלית של לקוחות, שותפים, עובדים ומובילי דעה, SAP מסייעת להתנהלות עולמית טובה יותר ומשפרת את חייהם של בני האדם. SAP ישראל משרתת כיום כ-6,000 לקוחות בכל הגדלים והתעשיות. בין לקוחות החברה בישראל נמנים ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק ומאות ארגונים נוספים. למידע נוסף, בקרו באתר www.sap.com.

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן