חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר, מנכ"ל ERP.ORG

שמח להציע להנהלות  – סקירה וניהול דיון בנושא: התהליך האפקטיבי להחלפת מערכת ERP בארגון. הסקירה כוללת: הצגת שוק ה-ERP בישראל – פתרונות ומיישמים, אחריות הלקוח והספק בתהליך, אבני הדרך, העברת ידע וצמצום התלות בספק ועוד.

מטריקס DevOps קיבלה את הייצוג של- DBmaestro בישראל

מטריקס DevOps, המספקת כלים, יעוץ ואינטגרציה לתהליכים ארגוניים מקצה לקצה, חתמה על הסכם ייצוג עם חברת DBmaestro, המספקת פלטפורמה שיתופית לניהול, שליטה, ובקרה של שינויים הנעשים במסדי נתונים של ארגונים(Database DevSecOps Release Automation Platform) . מטריקס DevOps תספק עבור DBmaestro שירותי מכירה, הטמעה וייעוץ בישראל. שיתוף הפעולה יוצא לדרך באופן רשמי בימים אלה.

מטריקס  DevOps נבחרה לייצג את הפתרון של DBmaestro המשלים באופן סינרגטי את היצע השירותים שלה מכיוון שהוא מאפשר לנהל תהליכי DevOps מלאים על בסיסי הנתונים של הארגון בצורה דומה לזה שמנהלים עבור קבצי קוד. הכלי מאפשר אוטומציה של תהליכי DevOps על מגוון מסדי נתונים, כמו MsQL, MySQL Oracle, Mongo-DB ועוד.

השילוב של היכולות של חברת מטריקס ומטריית הידע אותה היא מביאה בעולם ה-DevOps יחד עם פתרון מוביל עולמי בעולם בתחום Database DevOps של חברת DBmaestro, פותח את הדלת לארגונים בישראל אל הדור הבא של ניהול גרסאות ושינויים במסדי הנתונים. שימוש בפתרון יאפשר לארגונים שחרור גרסאות אוטומטי מבוקר, מהיר יותר ואיכותי יותר, שעומד באופן מלא בתקני האבטחה המקובלים בארגון. המערכת מאפשרת לייצר תהליכים אוטומטיים (Workflows) המגבירים את היעילות והתפוקה של צוותי הפיתוח.

המערכת מיועדת לארגונים  בעלי מסד נתונים אחד (או יותר), המהווה נדבך חשוב בתהליך פיתוח האפליקציות והמוצרים של הארגון. היכולת לשחרר גרסאות של שינויים במהירות והפצתם דרך האפליקציות השונות משפרת משמעותית את יכולת התגובה של חברות להתרחשויות בסביבה העסקית שלהם.

ההסכם מאפשר למטריקס להגדיל את הצעת הערך שלה ללקוחות בישראל עם פתרון מוביל בתחום ה-Database DevOps. בין הגופים שנמנים על לקוחותיה של DBmaestro כיום ניתן למצוא חברות גלובליות כמו: ADP – חברת השכר וכוח האדם מהגדולות באמריקה, חברת CDW – מפיץ מוצרי ה-IT הגדול בעולם ,Ing Bank וכן ארגונים ישראלים כמו מקס, ישראכארד, כאל, בנק הפועלים, מגדל, משרד החינוך ואחרים .

גיל נזרי, מנכ"ל DBmaestro, אמר: "אני מברך על שיתוף הפעולה האסטרטגי עם חברת מטריקס בישראל. יחד נספק פתרון חדשני המחולל מהפכה ביכולת של כל חברה להגיב במהירות להתרחשויות התכופות במישור העסקי תוך יצירת יתרון תחרותי עסקי. המערכת מסייעת לחברות בארץ ובעולם לבצע מודרניזציה של הארכיטקטורה הקיימת תוך כדי שיפור וייעול משמעותי של תהליכי ההפצה של גרסאות בצורה בטוחה יותר ועם תיעוד מלא של התהליך לצרכי רגולציה ובקרה".

אסף קויתי, מנכ"ל  מטריקס DevOps, אמר: "כיוון שמטריקס DevOps ממוקדת בתחום ה-DevOps, ויש לנו פתרונות משלימים בתחום זה, טבעי שלקוחות שצריכים תהליך מקצה לקצה, כולל טיפול במסדי הנתונים שלהם, יפנו אלינו בחיפוש אחר פתרון הולם. כאשר חיפשנו מהו הפתרון המוביל שקיים כיום בתחום, מצאנו את DBMaestro והיה לנו ברור שזה הפתרון שעונה על הדרישות של הלקוחות שלנו, וסביר להניח שגם על הדרישות של ארגונים רבים אחרים בישראל".

אודות מטריקס DevOps

מטריקס DevOps מבית מטריקס, מתמחה בתחום ה- DevOps, ה-ALM וה Agile, מספקת כלים, יעוץ ואינטגרציה לתהליכים ארגוניים מקצה לקצה, עבור ארגונים המפתחים מוצרי תוכנה ומערכות. בין לקוחותיה נמנות חברות כמו Gett, Soluto, Playtika, ורינט, תע״א, צה"ל, בנק לאומי , Innoviz , אלביט,  אמדוקס ,Intel, Nice, לייב פרסון ועוד.

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן