חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר, מנכ"ל ERP.ORG

שמח להציע להנהלות  – סקירה וניהול דיון בנושא: התהליך האפקטיבי להחלפת מערכת ERP בארגון. הסקירה כוללת: הצגת שוק ה-ERP בישראל – פתרונות ומיישמים, אחריות הלקוח והספק בתהליך, אבני הדרך, העברת ידע וצמצום התלות בספק ועוד.

מטריקס תייצג את פתרונות Rockwell Automation בישראל

Rockwell Automation, המספקת שירותי אוטומציה ו-IT למערכות ייצור חתמה על הסכם שיתוף פעולה אזורי עם ענקית הטכנולוגיה מטריקס

תל אביב, ינואר 2022 – Rockwell Automation (רוקוול אוטומיישן), המספקת שירותי אוטומציה ו-IT למערכות ייצור, הכריזה על שיתוף פעולה מקומי עם ענקית הטכנולוגיה מטריקס. במסגרת השותפות, חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס תהא אחראית על הפצת, שיווק והטמעת פתרונות התוכנה של Rockwell Automation בישראל.

האסטרטגיה של Rockwell Automation לתמוך בחברות ברחבי העולם במסע הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהן, תואמת את מחויבותה של מטריקס ללקוחות בישראל להעניק את הפתרונות המובילים ביותר בעולם לצרכים הקיימים להמשך צמיחה, מטריקס מבססת בשיתוף זה את טכנולוגיות התוכנה התעשייתיות העדכניות ביותר. צוותי Rockwell Automation ומטריקס יעבדו בשיתוף פעולה הדוק כדי להביא ערך רב יותר ללקוחותיהם עם אימוץ פתרונות דיגיטליים מתקדמים ובטוחים לשיפור החוסן, היעילות והמהירות בפעילותם.

אריאל לסרי, מנהל פעילות ישראל, ב- Rockwell Automation, אמר: "אנו שמחים מאוד שמטריקס מצטרפת אלינו כשותפת ההפצה הראשית של התוכנה שלנו בישראל. זוהי אבן דרך חשובה, ואנו מאמינים שהיא תניב ערך רב עבור הלקוחות שלנו. השותפות הזו חשובה לנו ומשמעותית ומחזקת את החזון הכולל שלנו, אני מאמין שהשותפות עם מטריקס תאיץ את הצמיחה העסקית של רוקוול בישראל".

בעידן של האצה דיגיטלית, מטריקס מובילה את השוק הישראלי בכל הנוגע לאימוץ טכנולוגיות, מתודולוגיות וכלים פורצי דרך, היוצרים ערך אדיר ללקוחותיה. עם חתימת הסכם השותפות עם Rockwell Automation, חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס תהא אחראית על ייצוג פתרונות התוכנה של Rockwell Automation בישראל, ייצוג הכולל שיווק ומכירת פתרונות התוכנה, הטמעה, יישום ומתן שירותים מיוחדים עבור הלקוחות.

היצע הפתרונות שמתווסף עם חתימת ההסכם עם רוקוול יתמקד בפתרונות החברה לאבטחת מידע וסייבר, פתרונות OT, סוויטת פתרונות חדשנות לתעשייה, מעבר לענן, מערכות ניהול תחזוקה ממוחשבת ושלל פתרונות אוטומציה.

"אנחנו מברכים על הסכם שיתוף הפעולה עם Rockwell Automation אשר הופך אותנו למפיץ מורשה של פתרונותיה בישראל" אמר ירון רז, סמנכ"ל בכיר במטריקס. "כבר למעלה מ-20 שנה שאנחנו פועלים במרץ על מנת לספק לשוק הישראלי את פתרונות התוכנה המתקדמים ביותר, ומסייעים למגזרים השונים בתעשייה להתקדם לעבר תעשייה חכמה ומשולבת תוכנה. השותפות עם Rockwell Automation היא אבן דרך משמעותית עבורנו, שתסייע לנו להמשיך להעניק לחברות בשוק הישראלי מענה מתקדם, איכותי ומותאם. אין לי ספק שהפעילות המשותפת עם Rockwell Automation אשר קורמת עור וגידים בימים אלה, טומנת בחובה שיתוף פעולה פורה שילך ויתעצם ושלל הזדמנויות חדשות".

על Rockwell Automation

Rockwall Automation Inc (ROK) היא מובילה עולמית בכל הנוגע באוטומציה תעשייתית וטרנספורמציה דיגיטלית. אנחנו מחברים את דמיונם של אנשים עם הפוטנציאל של הטכנולוגיה להרחיב את האפשרויות האנושיות, מה שהופך את העולם ליותר פרודוקטיבי ובר-קיימא. המשרד הראשי של Rockwell Automation ממוקם במילווקי, ויסקונסין, ומעסיק כ-24,000 עובדים, מעניקים שירות ללקוחות שונים בלמעלה מ-100 מדינות. למידע נוסף – https://www.rockwellautomation.com./ 

אודות מטריקס מוצרי תוכנה

למעלה מ-30 שנה חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בבלעדיות בישראל חברות תוכנה בינלאומיות מובילות וחברות תוכנה ישראליות. בנוסף מספקת החטיבה שירותי שיווק, PRE/POST SALE, ניהול מוצר, יישום ותמיכה מלאה לפתרונות של החברות הללו. פתרונות התוכנה שמספקת החטיבה פועלות במגוון רחב של תחומי פעילות ה-IT, ביניהם Data Platform, Big Data, Predictive Analytics, ITSM, AI, IoT, קוד פתוח, אבטחת מידע, שליטה ובקרה, ניטור חווית משתמש, אינטגרציה, גיבויים, תקשורת ועוד.
חטיבת מוצרי התוכנה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חטיבותיה השונות של מטריקס בתחומי ייעוץ, ביצוע פרויקטים משולבים, הדרכה והטמעה, הגשה למכרזים ומספקת סיוע מול היצרנים איתם עובדת החברה בחו"ל.  כמו כן, לחטיבה רשת שותפי יישום ואינטגרציה מובילים אשר מתמחים, מיישמים ומשלבים את מוצרי החטיבה בפרויקטים בהם היא פועלת. הידע, הותק והניסיון הרב של עובדי החטיבה, מאפשרים לה ללוות במשך שנים את הארגונים המובילים בכל מגזרי השוק – פיננסיים, ממשלה, גופי הביטחון, רפואה, תשתיות לאומיות, הייטק ועוד.
החטיבה נחשבת כיום למרכז הידע הגדול ביותר בארץ ובעל הניסיון הנרחב ביותר בכל הנוגע לפתרונות בינלאומיים בתחומי ה- ITהשונים. חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מדורגת ראשונה בתחום בדירוג האנליסטים של STKI.

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן