ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

תודה למשתתפים רבים בכנס ה-CIO FOCUS של מועדון המנמ"רים שהתקיים ב-27.2.23, נשמח לראותכם בכנס ה-DATA FOCUS המתוכנן לחודש מאי הקרוב. 

מטריקס וג'ונסון קונטרולס יקימו עבור קבוצת דיסקונט מערכות קמפוס חכם ,יעיל ובר קיימא עם חוויית משתמש ייחודית

  • קמפוס קבוצת דיסקונט בראשון לציון יהווה דוגמא לאופן שבו יראו מבנים חכמים בעתיד, שישפרו את חווית המשתמש של העובדים.
  • טכנולוגיות ה- Openblue של ג'ונסון קונטרולס יסייעו לקבוצת דיסקונט לייעל את צריכת האנרגיה וליישם תהליכי קיימות תוך ניצול מירבי של שטח הקמפוס, דבר שיאפשר לקבוצה תפעול חכם, פשוט ויעיל של הקמפוס החדש.
  • מטריקס תעשה שימוש בפתרונות OpenBlue Enterprise Manager ואפליקציית ,OpenBlue Companion על מנת לייצר חווית עבודה חדשנית לכלל הדיירים בקמפוס.

קורק, אירלנד וראשון לציון, ישראל, 16 במרץ 2022 – חברות ג'ונסון קונטרולס (Johnson Controls, נסחרת כ- JCI), המספקת פתרונות גלובליים בתחום בניינים חכמים, יעילים וברי קיימא, וחברת הטכנולוגיה הגלובלית מטריקס, שמספקית פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, ישתפו פעולה עם קבוצת דיסקונט  במסגרת פרויקט טכנולוגי ראשון מסוגו בישראל. השתיים יטמיעו במטה החדש של קבוצת דיסקונט בראשון לציון את טכנולוגיות הפלטפורמה הדיגיטלית של ג'ונסון, OpenBlue. באמצעות פתרון דינאמי אחד, טכנולוגיה זו תאפשר לקבוצה לייצר התייעלות אנרגטית תפעולית, להעניק חוויית עובד חדשנית  לכלל הדיירים בקמפוס ולממש תהליכי קיימות בארגון. קבוצת דיסקונט תעבור באופן רשמי לקמפוס החדש בתחילת 2023.

קמפוס המטה החדש של קבוצת דיסקונט, שהינו אחד מהמוסדות הפיננסיים המובילים בישראל, יהווה את הבסיס לשלוש מחברות הבת של הקבוצה – בנק דיסקונט ישראל, כרטיסי אשראי לישראל בע"מ (CAL) ובנק מרכנתיל דיסקונט. מתחם מודרני זה, שמהווה אבן דרך מרכזית בהתפתחות הקבוצה, מורכב משלושה בניינים בני שמונה קומות מעל שתי קומות משותפות. שטח הקמפוס נאמד בכ-150,000 מ"ר, עילי ומרתפים, וצפוי לאכלס כ-4,500 עובדים ואורחים, לצד כ-200 נותני שירותים חיצוניים. המורכבות התפעולית והטכנולוגית של הקמפוס והגישה הייחודית לניהולו, לצד העובדה כי הוא נבנה באופן ייעודי לספק חוויית עובד ייחודית, אלו שתי הסיבות העיקריות לכך שקבוצת דיסקונט ומטריקס החליטו לבחור את  ג'ונסון קונטרולס כדי ליישם את פתרונות ה-OpenBlue שלה.

במסגרת הפרויקט מטריקס תוביל את תהליכי התכנון, ההטמעה והאינטגרציה של מגוון מערכות טכנולוגיות משלימות שייקלו על השליטה והניהול של הקמפוס החכם, על מנת לאפשר לו לפעול באופן יעיל, בר קיימא ומוכוון לספק חוויית משתמש. מטריקס תשתמש ביכולותיה הייחודיות כדי לספק פתרון מקיף שישפר את חווית המשתמש של העובדים והמבקרים בקמפוס, כשהיא מנהלת את הפרויקט תוך התאמת תהליכי העבודה לצרכים הארגוניים הספציפיים של קבוצת דיסקונט.

ג'ונסון קונטרולס תעשה שימוש במסגרת הפרויקט גם באפליקציית OpenBlue Companion, שתסייע ביצירת חוויית שהייה משופרת לעובדים ולמבקרים בזמן שהם משתמשים בבניין ובשטחו – החל מהחניה, דרך חדרי ישיבות ועד למסעדות. בתוך כך, פתרונות ה- OpenBlueשל ג'ונסון קונטרולס יאפשרו לקבוצת דיסקונט להתייעל בכל הנוגע לתהליכי אנרגיה ותחזוקה בהתאם ליעדי הקיימות שלהם, למשוך עובדים פוטנציאליים מוכשרים ולספק מתחם אטרקטיבי לעובדי הקמפוס וללקוחותיה.

"אנו שמחים מאוד לשתף פעולה עם מטריקס וקבוצת דיסקונט ביישום פתרונות ה- OpenBlueשלנו כדי להקים בישראל מבנים שמוכנים כבר לעתיד, שבהם קיימות, התנהלות חכמה ויעילות הם נכסי ליבה ארגוניים", אמר תומס בראנמו, סמנכ"ל ונשיא תחום פתרונות לבניינים של  EMEALAבג'ונסון קונטרולס. "יצרנו פתרונות המוקדשים לחלוטין לקיימות – שמציעים טכנולוגיות חדישות ומאפשרים שיתופי פעולה שיסייעו בהפחתת פחמן במבנים. תחום הבניין אחראי לכמעט 40% מפליטות הפחמן הדו-חמצני השנתיות העולמיות, כך שאין אפשרות להתמודד עם שינויי האקלים ללא השקעה ברת קיימא משמעותית בבניינים. יש לנו היום טכנולוגיות לצמצום פליטת פחמן, שמייעלות את מערכות הבניין ומפחיתות פליטות מזהמות ועלויות ארגוניות".

"באמצעות פרויקט זה – שהינו הראשון מסוגו בישראל – מטריקס מגבשת את מעמדה כחברה מובילה ליישום והטמעה של פתרונות טכנולוגים חדשניים", אמר אסף גבעתי, סמנכ"ל בכיר ומנהל חברות בנות  במטריקס. "מטריקס משלימה את הידע העמוק והפתרון החדשני של ג'ונסון קונטרולס עם יכולות  ייחודיות שלה הכוללות  ניסיון רב בניהול פרויקטים גדולים ומגוון רחב של יכולות טכנולוגיות בתחומים כמו תשתיות, ענן, סייבר, חווית משתמש, וכן ניתוח והטמעת מערכות. אנו מביאים איתנו גם מומחיות בתחום הגנת סייבר למערכות תפעוליות ( OT ) שצובר תאוצה בשנים האחרונות, וזו יכולת חשובה מאד בכל הנוגע להגנת על מערכות ניהול של מבנים מודרניים".

אסף אלדר, סמנכ"ל תפעול ונכסים בבנק דיסקונט, אמר: "הקמפוס החדש שלנו נועד לחבר בין היכולות השונות של קבוצת דיסקונט, תוך מתן אפשרות לעובדים, ללקוחות ולמבקרים ליהנות מסביבה חדשנית, טכנולוגית, בטוחה ונעימה, לצד קידום הערכים שלנו ששמים את האדם במרכז ותומכים בקיימות סביבתית – באמצעות טכנולוגיה מובילה וחדשנית. עם בחירה בג'ונסון קונטרולס ובמטריקס להובלת הפרויקט החשוב הזה עבורנו, אנו סמוכים ובטוחים שנזכה ליהנות מהיתרונות הנוצרים מהשותפות, במונחים של השילוב בין טכנולוגיות מתקדמת, יישום מושלם ורמות אבטחה גבוהות ביותר."

אודות Johnson Controls:

אנו, ב-Johnson Controls, מייצרים שינוי בסביבה שבה אנשים חיים, עובדים, לומדים ומשחקים. כחברה גלובלית מובילה בתחום מבנים חכמים, יעילים וברי קיימא, המשימה שלנו היא לעבוד על דימוי חדש לאופן שבו מבנים משרתים אנשים, מקומות – ואת העולם שלנו.

עם היסטוריה בת למעלה מ-135 שנה של חדשנות, Johnson Controls יוצרת את קווי המתאר של העתיד בענפים כגון שירותי בריאות, מוסדות לימוד, מרכזי נתונים, שדות תעופה, אצטדיונים, ייצור ועוד, באמצעות המוצר הדיגיטלי המקיף שלה, OpenBlue. בזכות צוות גלובלי המונה 100,000 מומחים ביותר מ-150 מדינות, חברת Johnson Controls מציעה את הפורטפוליו הגדול בעולם של טכנולוגיות בנייה ותוכנה, לצד פתרונות שירות איכותיים בתחום.
למידע נוסף, אנא בקרו באתר www.johnsoncontrols.com או עקבו אחרינו בטוויטר, @johnsoncontrols .

אודות מטריקס

מטריקס (בורסה: מטרקס) המעסיקה למעלה מ- 10,000 עובדים, הינה חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי ובעלת פעילות ענפה בארה"ב ובאירופה. בעידן של האצה דיגיטלית, מטריקס מובילה את השוק בכל הנוגע לאימוץ טכנולוגיות, מתודולוגיות וכלים פורצי דרך, היוצרים ערך אדיר ללקוחותיה. מטריקס מספקת סל כלים ב-360 מעלות ועוסקת בביצוע פרוייקטי ייעוץ אסטרטגיים ואינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות ויישומים ארגוניים, פתרונות ושירותי תשתית מקומיים ובענן, שירותי מיקור חוץ, אופשור ונירשור, הדרכה והטמעה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם ועוד. החברה נמצאת כל העת בחזית החדשנות כשהיא מפתחת ומטמיעה טכנולוגיות חדשניות בתחומי ענן, סייבר, דיגיטל, ביג דאטה, בינה מלאכותית, למידת מכונה, האינטרנט של הדברים, אוטומציה, מציאות רבודה ועוד. מטריקס הינה מובילה עסקית – חברות המחקר IDC ,STKI וגרטנר מדרגות אותה במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל כבר למעלה מ- 16 שנה. למידע נוסף: www.matrix-globalservices.com

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן