חיפוש
Close this search box.
ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

צפו בוובינר שקיימנו במסגרת מועדון המנמ"רים ובשיתוף Cyber7 בנושא: איומי סייבר בזמן מלחמה

מטריקס הטמיעה ב-H&M ישראל מערכת WMS חדשה לניהול תהליכי הלוגיסטיקה ואמינות המלאי

מטריקס הטמיעה ב-H&M בישראל, מערכת WMS (Warehouse Management System). מטרתה לייעל את ניהול המלאי ותפעול המחסן של חנויות המותג בישראל. הפרויקט נמשך כשמונה חודשים ועלה בחודש פברואר באופן רשמי לאוויר.

המערכת החדשה הוטמעה במרכז הלוגיסטי של H&M בחולון, המספק את כל הפריטים לחנויות המותג בארץ, הן בתחום האופנה והן בתחום כלי הבית. עד להטמעת המערכת החדשה נוהל המרכז הלוגיסטי באמצעות מערכת ERP כאשר כל הפעילות התפעולית במחסן בוצעה באמצעות מסופנים של המערכת ולוגיקות פרטניות שהוגדרו מראש. ניהול המלאי בעולם הטקסטיל מורכב מאוד ומכיל פריטים רבים  – עובדה המחייבת שימוש בכלים מתקדמים.

מתוך רצון להטמיע מערכות טכנולוגיות חדשות שיאפשרו את הגדלת היקף הפעילות, ויוסיפו יכולות תפעוליות חדשות ויכולות אוטומציה של תהליכים ואמינות המלאי, עלתה הדרישה לשלב מערכת ממוחשבת חדשה לניהול המלאי ותפעול המרלו"ג. ב-H&M חיפשו מערכת שתדע לבצע תהליכי עבודה מאוד יעילים ומבוקרים תוך שמירה על אמינות מלאי, יעילות תפעולית ורמת שירות גבוהה מאוד לחנויות ולקוחות החברה. כל התהליכים האלו נתמכים על ידי הפתרון החדש שהוטמע, שנקרא WMS Expert של חברת Made4Net.

כיום, לאחר המעבר לעבודה עם מערכת ה-WMS, H&M ישראל משתפת כי התהליכים הלוגיסטיים שלה התייעלו , דבר המאפשר לה להוסיף עוד יכולות שירות ללקוחותיה ולנהל את המלאי ברמת זמינות ואמינות גבוהה מאוד. בנוסף, ניהול המק"טים והזיהוי שלהם מתבצע כעת באופן מורכב וייחודי ל- H&M, כאשר בעזרת היכולות של מטריקס על גבי הפלטפורמה של Made4Net, ניתן לזהות ולבקר את כל פריטי החברה בתצורות וטכנולוגיות שונות. בחודשים הקרובים צפויה מטריקס להטמיע על גבי מערכת זו אינטגרציות נוספות שיסייעו בתהליכי מיון ובקרה באמצעות מערכות PTL (Put to light) בנוסף לאינטגרציה למערכות בקרה באמצעות RFID שהוטמעו בתהליך קליטת המלאי למרלו"ג.

רותם אמיתי, סמנכ"ל הטכנולוגיות של  H&M ישראל, אמר: "מטריקס הינה האינטגרטור הכי גדול בארץ להטמעה של מערכות WMS עם ניסיון של כמעט 30 שנה בתחום המערכות הלוגיסטיות. השילוב של הניסיון, הידע והיכולות של מטריקס, יחד עם מוצר מוביל בשוק מערכות ה-WMS, היוו עבורנו שיקול מרכזי בבחירת הפתרון שהוטמע. בפרויקט מסוג זה, היתרונות של גמישות המערכת והניסיון של מטריקס באים לידיי ביטוי בכל תהליכי העבודה במרלו"ג. התמיכה שהם מספקים בניהול מלאי ברמה מפורטת, תוך שמירה על רצף עבודה ואופטימיזציה של אלמנטים בתהליכי העבודה, נותנים ערך משמעותי לפעילות שלנו כחברה ותורמים רבות לאמינות המלאי ורמת הזמינות שאנו מספקים ללקוחות". (קרדיט תמונה: קרין מגן(

רועי דר, מנהל אגף WMS במטריקס, אמר: "למטריקס ניסיון רב שנים ביישום והטמעה של מערכות WMS בענף הטקסטיל וכלי הבית אצל לקוחות רבים. הידע הרב והגמישות הטכנולוגית של מערכת ה- WMS Expert נותנים ללקוחות שלנו תחושת ביטחון בהצלחת פרויקט מורכב מעין זה ומשפרים משמעותית את אמינות המלאי והשליטה בידע ובתהליכי העבודה במחסן, אשר מביאה להתייעלות תפעולית משמעותית. בנוסף, יכולות התממשקות וניהול של מערכות אוטומציה, בעולם הלוגיסטיקה בכלל ועולם הטקסטיל בפרט, הקיימות במטריקס, מאפשרות ללקוח אופק להתפתחות עתידית ועמידה בחזית הטכנולוגיה במטרה לשפר את רמת השירות תוך חיסכון נוסף בעלויות". (קרדיט תמונה: יח"צ מטריקס)

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן