ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

תודה למשתתפים רבים בכנס ה-DATA FOCUS שהתקיים ב-23.5.23, נשמח לראותכם בכנס ה-ERP FOCUS ב-24.7.23. 

מאיצה בגיוסים: מטריקס מגייסת 1,300 עובדים ועובדות חדשים

על רקע השיח הציבורי על ההאטה בגיוסים בהייטק והידיעות התכופות על סטרטאפים אשר נסגרים או מצטמצמים, ההודעה של חברת מטריקס, חברת טכנולוגיות המידע הגדולה בישראל, על האצה בגיוסים ועל 1,300 משרות פתוחות, היא משב רוח אופטימי לענף הייטק.

המצטרפים והמצטרפות החדשים למטריקס, עתידים להשתלב בכמה מהפרויקטים הטכנולוגיים הגדולים והמשמעותיים ביותר במשק הישראלי כיום. החברה מעורבת ומהווה שחקן משמעותי בפיתוחים הטכנולוגיים של כל הגופים והארגונים החשובים במשק הישראלי, ובין לקוחותיה גופים וחברות במגזרי הממשלה, הביטחון, ההייטק, הפיננסים, הבריאות, התחבורה ועוד. בין השאר מעורבת מטריקס בהקמת אגם המידע של הלמ"ס – מאגר מידע חדשני שצפוי לשפר דרמטית את יכולות הניתוח והמחקר של הלמ"ס, בבניית הקמפוס החכם של דיסקונט – מהמבנים החכמים הראשונים בישראל, במיזם הרחפנים הלאומי – שעוסק בהקמת רשת נתיבים ארצית לתנועת רחפנים שתוכל להעביר מטענים קטנים מכל מקום לכל מקום ובכל זמן.

המועמדים והמועמדות למשרות, יוכלו להשתלב במשרות שמתאימות לכל שלבי הקריירה, מתחילת הדרך המקצועית, דרך משרות הדורשות ניסיון ברמות שונות ועד משרות ניהוליות.  לרשותם יעמוד מבחר גדול של משרות המשלבות טכנולוגיות ותחומי תוכן שונים ומגוונים: דיגיטל, ביג דאטה, למידת מכונה, ענן, IoT ,סייבר, מציאות רבודה – במגזרים של פיננסים וממשל, הייטק וחינוך, בריאות וביטחון ועוד. בין התפקידים אותם מבקשת מטריקס לאייש: מפתחי תוכנה, אנשי אבטחת מידע, מדעני דאטה, מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות, אנשי תשתיות ותקשורת, מיישמי SAP, בודקי תוכנה QA, אנשי Priority, מפתחי אוטומציה, אנשי DevOps, מאפייני ומעצבי חווית משתמש, מנהלי פיתוח ועוד.

לדברי, אבישג אלבז הרוש, סמנכ"לית משאבי אנוש במטריקס,: "מטריקס היא חברה ותיקה ויציבה שכבר למעלה מ-20 שנה נמצאת בצמיחה מתמדת, וכל הזמן מרחיבה את היקף פעילותה למגזרים ולשדות טכנולוגיים חדשים. ידענו תקופות של משבר במשק לאורך השנים ובזכות התנהלות אחראית וגמישות עסקית, עברנו אותן בהצלחה רבה, ואף המשכנו לצמוח. ההאצה הטכנולוגית האדירה בתקופת הקורונה הזניקה את המשק הישראלי קדימה, והפיתוחים הטכנולוגיים שאנחנו מעורבים בהם מהווים צורך חיוני להמשך תפקוד תקין של מערכות שונות במשק. בתוך כך, אנו רואים כי עדיין יש ביקוש עולה וגובר לשירותים טכנולוגיים, בעיקר בתחומים כמו דאטה, ענן, דיגיטל וסייבר, ובהתאם לזה עולה גם הביקוש לעובדים בתחומים אלה ותחומים נלווים אחרים".

אלבז הרוש הוסיפה, כי "במטריקס אנחנו פועלים בעולם מגוון מאוד מבחינה טכנולוגית, שיכול להציע לעובדים ולעובדות שלנו הרבה מסלולי התפתחות, למידה וקידום בקריירה. גם הגיוון החברתי הוא מאפיין בולט של התרבות הארגונית במטריקס, ואחד הגורמים שמובילים להצלחת החברה. כך למשל, מעל ל-51% מהעובדות והעובדים אצלנו הן נשים, וקרוב ל-40% מההנהלה הבכירה של החברה הן נשים, תופעה חריגה בחברות הייטק, ואנחנו מעסיקים עובדות ועובדים מכל המגדרים, המגזרים, הדתות וקבוצות האוכלוסייה. אני מזמינה את כולם וכולן להסתכל באתר שלנו ולבדוק את רשימת התפקידים שאנחנו מציעים". (קרדיט צלום: סאם יעקובסון)

לרשימת התפקידים המלאה של מטריקס לחצו כאן.

אודות מטריקס

מטריקס (בורסה: מטרקס) המעסיקה למעלה מ- 10,000 עובדים, הינה חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי ובעלת פעילות ענפה בארה"ב ובאירופה. בעידן של האצה דיגיטלית, מטריקס מובילה את השוק בכל הנוגע לאימוץ טכנולוגיות, מתודולוגיות וכלים פורצי דרך, היוצרים ערך אדיר ללקוחותיה. מטריקס מספקת סל כלים ב-360 מעלות ועוסקת בביצוע פרוייקטי ייעוץ אסטרטגיים ואינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות ויישומים ארגוניים, פתרונות ושירותי תשתית מקומיים ובענן, שירותי מיקור חוץ, אופשור ונירשור , הדרכה והטמעה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם ועוד. החברה נמצאת כל העת בחזית החדשנות כשהיא מפתחת ומטמיעה טכנולוגיות חדשניות בתחומי ענן, סייבר, דיגיטל, ביג דאטה, בינה מלאכותית, למידת מכונה, האינטרנט של הדברים, אוטומציה, מציאות רבודה ועוד. מטריקס הינה מובילה עסקית – חברות המחקר IDC ,STKI וגרטנר מדרגות אותה במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל כבר למעלה מ-17 שנה. למידע נוסף: www.matrix-globalservices.com

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן