חיפוש
Close this search box.
ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

צפו בוובינר שקיימנו במסגרת מועדון המנמ"רים ובשיתוף Cyber7 בנושא: איומי סייבר בזמן מלחמה

חדר המסחר החדש של IBI Capital בהפעלת באבקום סנטרס הושק בחדרה

מוקד זה מהווה פריצת דרך בעולם הפעלת מוקדים בשירותי מיקור חוץ עבור בתי השקעות

חדר מסחר חדש של חברת ההשקעות IBI Capital הושק לאחרונה באתר באבקום בעיר חדרה. טקס חגיגי להשקת המוקד נערך השבוע במעמד יניב דרי ורונן הילף, חברי מועצה מחדרה ואביעד סיני, חבר מועצת פרדס חנה, דייב לובצקי, מנכ"ל IBI, טל דורי – מנכ"ל  IBI Capital  וחברי הנהלת IBI Capital, עימאד תלחמי – יו"ר באבקום , אליק קנטור – מנכ"ל באבקום וחברי הנהלת באבקום סנטרס.

באבקום סנטרס, חברה בבעלות משותפת של מטריקס והיזם עימאד תלחמי, מספקת שירותי הקמה וניהול של מוקדי שירות טלפוני, מוקדי דיגיטל ומתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לעולם השירות, התמיכה והמכירות, וכמו כן מספקת פתרונות של מיקור חוץ לחברות הי-טק וסטארטאפים במגוון עולמות תוכן תפעולים, אשר רובם ככולם ממוקמים בפריפריה.

IBI Capital פועלת תחת בית ההשקעות IBI והינה חברת ניהול תגמולים הוניים ושירותים פיננסיים מהמובילות בישראל. כחלק מהחזון המשותף של IBI  ושל באבקום סנטרס להרחיב את פעילותם בקרב אזורי הפריפריה במטרה לייצר מקומות עבודה עבור תושבי האזור, הוחלט על הקמת חדר המסחר של IBI Capital בחדרה. פעילות באבקום עבור חברת ההשקעות IBI כולל את הפעלת חדר המסחר של IBI Capital, צפויה לכלול עד סוף השנה כ-20 עובדים, כחלק מפעילות אתר באבקום בחדרה שצפוי להכיל כ-200 עובדים ב-2022. מוקד זה מהווה פריצת דרך בעולם הפעלת המוקדים בשירותי מיקור חוץ, משום שעד כה נוהלו עבור בתי השקעות מרכזי בק אופיס בלבד, כאשר מוקד זה הינו חדר מסחר המבצע עסקאות בתחומים ושווקים שונים.

הטקס נערך בהשתתפותם של 30 בכירים מבית ההשקעות IBI, IBI Capital, באבקום סנטרס וחברי מועצת העיר חדרה ופרדס חנה, וכלל בין היתר גזירת סרט חגיגית ונאומם של נציג העירייה ויו"ר ומנכ"ל באבקום סנטרס. במעמד הטקס אמר דייב לובצקי, מנכ"ל IBI: "השקת פעילות IBI Capital בחדרה  מהווה צעד משמעותי בהגשמת החזון שלנו להרחיב את פעילות החברה גם מעבר למרכז הארץ, תוך הנגשה ויצירת מקורות פרנסה עבור תושבי האזור".

עימאד תלחמי, יו"ר באבקום ציין כי "אני מברך על פתיחת חדר המסחר של IBI Capital בחדרה וסבור כי הפרויקט יחד עם פרויקטים נוספים בחדרה  עתידים לספק מקור תעסוקה למאות תושבי האזור. כחלק מהחזון של באבקום לייצר מקומות תעסוקה חדשים בפריפריה, הוחלט לפתוח מספר מוקדי שירות בחדרה כאשר הראשון שבהם היה מוקד שירות של מחסני חשמל, לאחריו פתיחת מוקד השירות של ישראכרט וכעת חדר המסחר של IBI Capital. חברת ההשקעות גילתה אומץ רב בביצוע מהלך של העברת חלק מפעילות הליבה של לעבר הפריפריה, מה שמאפשר חיבור עמוק יותר של תושבי הפריפריה לעולמות ההייטק, ההשקעות והפיננסים".

אודות באבקום
באבקום סנטרס, מקבוצת מטריקס, היא חברה מובילה בתחום השירות. את החברה ייסד ב-2008 עימאד תלחמי, בשותפות עם דב לאוטמן ז"ל, החברה הוקמה לתת מענה לצורך הגדול שיש לחברות רבות למצוא שותף שיגייס, יכשיר וינהל עבורן אנשי מקצוע ותמיכה מעולים שישרתו לאורך זמן את צרכיהם לא פחות טוב מעובדי החברה עצמם.
מרכזי המצוינות של Babcom Centers מוקמים בצמוד לריכוזים הגדולים של יישובים ערביים בגליל. ביישובים אלה חיים אלפי גברים ונשים משכילים ואיכותיים שמעוניינים לפתח קריירה קרוב לביתם.
הזמינות הגבוהה של כ”א איכותי שכזה מאפשרת לנו גמישות תפעולית, יכולת להגיב במהירות לצרכים המשתנים של לקוחותינו, ויכולת לגייס במהירות עובדים משכילים, נשים בעיקר, שנבחרים בקפדנות בלתי מתפשרת במרכזי ההערכה שלנו.

קרדיט תמונות: ענאן עודה

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן