חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ERP לוגו
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שקופית קודמת
שקופית הבאה
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

צפו בוובינר שקיימנו במסגרת מועדון המנמ"רים ובשיתוף Cyber7 בנושא: איומי סייבר בזמן מלחמה

חברת Skai הטמיעה את פתרון הגנת הנתונים בענן מטאליק של Commvault כחלק מהמעבר לענן

פלטפורמת מטאליק תשמש את Skai לגיבוי נתוני החברה באתרים בארץ ובעולם ותאפשר כעת לעובדים לעבוד מכל מקום

Skai (לשעבר קנשו), העוסקת בפיתוח פלטפורמת שיווק ופרסום דיגיטלי ולקוחותיה נמנים עם החברות הגדולות בעולם, הטמיעה את פתרון הגנת הנתונים מטאליק (Metallic) של קומוולט לגיבוי וניהול של נתוניה בענן. הפרויקט מבוצע כחלק מאסטרטגיית מעבר כלל מערכות המידע של החברה לענן. את המעבר לענן ויישום מטאליק מבצעת חברת SELA.

חברת Skai, המעסיקה מאות עובדים, פועלת ב- 7 אתרים בישראל וארה"ב, אשר כולם חוברו לענן.

במסגרת הפרויקט מגבה מטאליק את סביבת היצור, המערכות הפיננסיות, סביבת ה Active Directory ובסיסי הנתונים SQL הפועלים על גבי עשרות שרתים בענן. כלל הנתונים במערכות אלו מגובות באמצעות מטאליק לענן Azure של מיקרוסופט. עלות הפרויקט מוערכת בעשרות אלפי שקלים. הפרויקט החל בחודש דצמבר והסתיים בינואר 2023.

לדברי שלומי שרעבי, מנהל ה- IT של Skai, פלטפורמת הגנת הנתונים מטאליק מאפשרת לנו לעבוד עם כלי הגנה, גיבוי ושחזור מידע יעיל, נוח, קל לשימוש ומותאם לרוב סביבות הענן הקיימות. "כבר בשלבי הבדיקה נוכחנו בנוחות של המערכת והביצועים שלה. לי כמנהל IT חשוב מאוד שהשחזור יעשה בקצב מהיר מאוד בעת הצורך ונוכחנו לדעת כי השחזור אכן מאוד מהיר. גם התמיכה שאנו מקבלים מאנשי קומוולט ואנשי Sela היא מצויינת. יישום המערכת עבר בצורה חלקה. גיבוי הנתונים לענן Azure מתבצע בצורה שקופה והעלויות של העלאת המידע אינן כרוכות בתשלום נוסף – ייתרון תמחורי של מטאליק".

לדברי שרעבי, "בעתיד אנו מתכוונים להרחיב את השימוש במערכת מטאליק גם לגיבוי השרתים שנמצאים בענן של AWS והענן של גוגל".

נתניאל שווק, Director of sales ב-Sela אומר: המלצנו ל- Skai על מעבר למטאליק משום שהיא מערכת גיבוי בענן Azure של מיקרוסופט לתוכנות ענן המתקדמת והמקיפה ביותר בשוק, המספקת הגנת נתונים מתקדמת למגוון רחב של יישומי ענן. היישום של מטאליק מהיר, המערכת נוחה לתפעול ובמקרה הצורך שחזור הנתונים מתבצע במהירות רבה. זאת לצד יכולות מתקדמות של הגנת נתונים והגנות מפני מתקפות כופר".

איתן מארבי, מהנדס מערכות בקומוולט ישראל אומר כי "מטאליק היא מערכת מושלמת לצרכים של Skai. זו פלטפורמה המאפשרת התרחבות וצמיחה של הארגון, מאפשרת לגבות את רוב סביבות הענן ומערכות הענן ומקנה לראשי ה-IT ביטחון ושקט נפשי בידיעה שנתוני החברה בטוחים והיא בעלת ממשק נוח ופשוט מאוד לתפעול. אנחנו שמחים ש-Skai בחרה לעשות את המעבר לענן יחד עם קומוולט ומערכת מטאליק ומודים לשותפינו מחברת Sela על שיתוף פעולה פורה נוסף יחדיו."

אודות Skai

Skai היא פלטפורמת שיווק רב-ערוצית מובילה המחברת באופן ייחודי בין נתונים ומדיה לצורך קבלת החלטות מושכלות, תוך יעילות גבוהה ותשואה מיטבית. הפלטפורמה של Skai מנהלת ומשפרת ביצועים של קמפיינים דיגיטליים ויוצרת תובנות עסקיות לבניית אסטרטגיות שיווק של חברות מהגדולות בעולם. הפלטפורמה מנהלת מעל 7 מיליארד דולר ו-300 מיליון מוצרים בשנה. מטה החברה נמצא בתל אביב, והיא פועלת מ-7 אתרים בעולם. Skai נהנית מתמיכת הקרנות: Sequoia Capital, Arts Alliance, Tenaya Capital, Bain Capital Ventures, Pitango ו-Qumra Capital.אודות Commvault

Commvault היא החברה המובילה בתחום גיבוי נתונים והתאוששות במקרה של פגיעה בנתונים. פתרון ניהול הנתונים המשולב של Commvault מגדיר מחדש את עולם הגיבוי עבור ארגונים מתקדמים בזכות פתרונות המגינים, מנהלים ומנצלים את הנכס החשוב ביותר – נתונים. התוכנה של Commvault, השירותים והפתרונות זמינים דרך החברה ושותפיה העסקיים ברחבי העולם. Commvault מעסיקה למעלה מ-2,700 עובדים ברחבי העולם. החברה נסחרת בנאסד"ק (CVLT). מטה החברה בניו ג'רזי, ארה"ב. למידע נוסף:  www.commvault.com

 

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן