חיפוש
Close this search box.
ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

צפו בוובינר שקיימנו במסגרת מועדון המנמ"רים ובשיתוף Cyber7 בנושא: איומי סייבר בזמן מלחמה

חברת eWave Mobile מרחיבה את היצע פתרונותיה לעולם שרשרת האספקה: מונתה כשותפה עסקית המיישמת את פתרון Nexus של חברת Infor

אסף לוי, סמנכ"ל ומנהל חטיבת שרשרת אספקה ב-eWave Mobile, מציין: "מזה למעלה מעשור, חברת eWave Mobile מטמיעה בהצלחה פתרונות תוכנה לשרשרת האספקה. כחלק מפיתוח השווקים זיהינו כי לקוחות גלובליים רבים מתומדדים עם האתגר המשמעותי של מעקב וניהול תנועות מטענים בעולם.

בבדיקת המצב הקיים נמצא כי התמודדות זו אינה מכוסה באופן מלא ואיכותי על ידי פתרונות טכנולוגים, ומבוססת ברובה על טכנולוגיה אשר פותרת רק חלק מהאתגרים. פתרון Infor Nexus  מביא בשורה חדשנית לצורך זה. באמצעות פלטפורמה אחידה, ניתן לנהל את התקשורת הרבה ובכלל זה עם הלקוחות, הספקים, ספקי הלוגיסטיקה והמוסדות הפיננסים, בצורה רציפה ודיגיטאלית. חברות שהטמיעו כלים אלו, בארץ ובעולם, דיווחו על שיפור משמעותי של ניהול שרשרת האספקה, צמצמו את המלאי, שיפרו את התזרים המזומנים וסיפקו רמת שירות גבוהה ללקוחותיהם".

בימים אלו, צוות איוויב מובייל, יחד עם צוות נקסוס שותפים בפרויקט הטמעתInfor Nexus בארגון ישראלי גלובלי המוביל בתחומו.

לדברי מני דוידוב, מנהל העסקים של Infor בישראל: "לחברת eWave Mobile יכולות מתודולוגיות וטכנולוגיות והבנה מעמיקה בהתנהלות שרשרת האספקה. שילוב הכוחות בין החברות יאפשר ללקוחות גלובלים בשוק הישראלי למצות בצורה מיטבית את הפוטנציאל הגלום בפתרון Infor Nexus – מערכת בין לאומית מובילה לשליטה מיטבית בשרשראות אספקה גלובליות.

Infor Nexus מחברת את שותפי שרשרת האספקה ומאפשרת ניהול, שתוף מידע, שקיפות ואופטימיזציה. למערכת יכולות מתקדמות, בין השאר בתחום החיזוי, תכנון וביצוע ,המאפשרות לארגון הגלובלי לחוש את הקורה בשרשרת האספקה ולהגיב בזמן אמת".

אודות Infor
Infor הינה מובילה עולמית ביישומי ענן ארגוניים  בהתמחות לפי תעשייה. אנו מפתחים פתרונות מלאים לתעשיות המיקוד שלנו.  היישומים העסקיים שלנו נמצאים בליבת הארגון התעשייתי ומתוכננים לספק יתרונות תפעוליים לאורך זמן, יחד עם אבטחת מידע והחזר השקעה מהיר. יותר מ-60,000 ארגונים ביותר מ-175 מדינות סומכים על 17,000 עובדי  Infor שיסייעו להם להשיג את היעדים העסקיים שלהם.  Infor, בבעלות מלאה של "תעשיות קוך" – התאגיד הפרטי הגדול בארה"ב, נהנית מאיתנות פיננסית חזקה, מבנה בעלות יציב, וראייה ארוכת טווח המאפשרת לטפח מערכות יחסים מועילות והדדיות עם לקוחותינו. בקרו ב-  www.infor.com

אודות  eWave Mobile
eWave Mobile היא החברה המובילה בישראל בפתרונות תוכנה וחומרה לשרשרת האספקה. החברה, משלבת פתרונות מוצרי מדף, חומרה ותוכנה, והובלת פרויקטי "אינטרנט של הדברים" (IoT). החברה מספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה לכלל ענפי התעשייה, הקמעונאות והייצור, וכן מערכות מתקדמות המשלבות תוכנות מתקדמות לשרשרת ההפצה.

Ewave Mobile מעסיקה מעל 150 עובדים בישראל ובמזרח אירופה, והיא חלק מקבוצת Ewave, המעסיקה קרוב ל-1,000 עובדים ברחבי העולם.

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן