חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר, מנכ"ל ERP.ORG

שמח להציע להנהלות  – סקירה וניהול דיון בנושא: התהליך האפקטיבי להחלפת מערכת ERP בארגון. הסקירה כוללת: הצגת שוק ה-ERP בישראל – פתרונות ומיישמים, אחריות הלקוח והספק בתהליך, אבני הדרך, העברת ידע וצמצום התלות בספק ועוד.

חברת האנרגיה הירוקה אורמת טכנולוגיות השלימה פרויקט ליישום פתרון ה-ERP המתקדם SAP S/4HANA על ידי Xactech מקבוצת וואן טכנולוגיות

הפתרונות של SAP ישמשו את כלל פעילות הארגון בכ-200 חברות הבנות של הקבוצה ברחבי העולם

אורמת טכנולוגיות, חברת אנרגיה ירוקה גלובלית מובילה בתחומה, השלימה פרויקט ליישום פתרון ה-ERP המתקדם SAP S/4HANA על ידי Xactech מקבוצת וואן טכנולוגיות. היקף הפרויקט מוערך בכ-50 מיליון ש״ח.

חברת אורמת טכנולוגיות, הנסחרת בבורסה בניו-יורק, בונה תחנות כוח ירוקות ומתפעלת עשרות תחנות בבעלותה ברחבי העולם. הפרויקט הקיף את כלל היחידות העסקיות בארגון – תפעול ולוגיסטיקה, הנדסה, ניהול פרויקטים, תכנון וכספים ונותן מענה לתהליכים עסקיים מורכבים מעולמות הלוגיסטיקה, ניהול הפרויקטים והפיננסים לכל חברות הקבוצה ברחבי העולם.

במסגרת הפרויקט רחב ההיקף הוטמע SAP S/4HANA, פתרון ה-ERP המתקדם של SAP. הפתרון מאפשר ניהול מתקדם של תכנון מלאי ורכש, אינטגרציה עם מערכות הנדסה, איחוד דוחות פיננסי מתקדם ומספק שקיפות ומידע אחיד ובזמן אמת לכלל הגופים בארגון. פתרון SAP S/4HANA המבוסס על עיבוד מתקדם של המידע בזמן אמת, יאפשר לאורמת לקבל החלטות בזמן הנכון ועל בסיס המידע הנכון.

כמו כן, אורמת תמנף את יכולות הפלטפורמה הטכנולוגית החדשנית של SAP -SAP Business Technology Platform (BTP) – פלטפורמת ענן המשלבת ניהול נתונים, כלי ניתוח, בינה מלאכותית, פיתוח יישומים, אוטומציה ואינטגרציה בסביבה מאוחדת אחת.

לפני הטמעת הפתרונות של SAP, הארגון נתמך על מערכות, אשר חלקן היו בפיתוח עצמי וחלקן מיצרנים שונים, כאשר הטמעת הפתרונות המתקדמים של SAP מאפשרת אינטגרציה חכמה לכלל תהליכי הארגון.

הפתרונות של SAP מייעלים את תהליכי העבודה חוצי-הארגון וחובקי עולם של אורמת, מחברים בין היחידות העסקיות השונות, מקנים שקיפות ומאפשרים קבלת החלטות מבוססת מידע בזמן אמת. כמו כן, פתרון ה-ERP של SAP יאפשר אופטימיזציה בעולמות ניהול המלאי, ניתוח העלויות ואיחוד הדוחות הכספיים. בנוסף לכך, יישום תהליכי התחזוקה של תחנות הכוח משפר את היעילות התפעולית ויכולת התחרות. בעולמות ההנדסה וניהול הפרויקטים, הפתרון מאפשר מוכנות לתהליכים מורכבים אשר מקצרים את תהליכי העבודה ומונעים טעויות אנוש.

שלומי ארגס, נשיא אורמת טכנולוגיות, אמר כי, "אורמת, כחברה טכנולוגית גלובלית המובילה בתחומה, שמה לה למטרה לבסס את התשתיות הטכנולוגיות המשרתות את כלל התהליכים בה לרוחב הארגון וברחבי העולם. עלייה לאוויר זו מהווה נדבך מרכזי לטובת המשך הצמיחה המואצת שהחברה מציגה. אימוץ הטכנולוגיה המתקדמת של SAP מעמידה אותנו בשורה אחת עם חברות האנרגיה המובילות בתחום״. (קרדיט צילום: יח"צ)

איריס נחשוני, סמנכ״לית מערכות מידע, אורמת טכנולוגיות, הוסיפה כי, ״במהלך הפרויקט אימצנו תהליכי עבודה המתבססים על סטנדרט מוביל בתעשייה והדבר הוביל לגיבוש מערכת יציבה וגמישה. מימוש המודולים השונים הכוללים אחזקה, ניהול ותכנון מלאי, ניהול פרויקטים המחובר למערכת ההנדסה וכמובן, מערכת פיננסית איתנה לכלל החברות בקבוצה, תוך אינטגרציה עמוקה בין היחידות העסקיות השונות, מאפשרים לנו לייעל את תהליכי העבודה, לאמץ טכנולוגיות חדשניות ולהיות מוכנים לעתיד". (קרדיט צילום: יח"צ)

סתוית נבון, מנכ"לית SAP ישראל, אמרה כי, "מדובר באחד הפרויקטים המורכבים ביותר של SAP בישראל בשנים האחרונות. יישום הפתרונות המתקדמים והמובילים של SAP באורמת טכנולוגיות יסייעו לייעל את כלל פעילות הארגון בכל רחבי העולם, יאפשרו להפיק תובנות עסקיות בעלות ערך וכתוצאה מכך, יתרמו לעתיד ירוק ונקי יותר עבור כולנו". (קרדיט צילום: מתן תמרקין)

עמית טל, סמנכ״ל פתרונות אסטרטגיים, וואן טכנולוגיות, ציין כי, "פרויקט דגל זה מצטרף לשורה של פרויקטים טכנולוגיים מתקדמים שביצענו בשנים האחרונות. הפרויקט בוצע תוך שותפות עמוקה עם ההנהלה והמובילים הטכנולוגיים והעסקיים בחברת אורמת. יישום המערכת, אשר מתבססת על הפתרונות המתקדמים ביותר מבית SAP, לרבות S/4HANA ו-SAP BTP, מעמידים את מערכות המידע של אורמת בחזית הטכנולוגיה. אני בטוח כי יישום המערכת יהווה בסיס איתן להמשך הצמיחה של החברה". (קרדיט צילום: חגי רגב)

אודות אורמת טכנולוגיות

אורמת הינה חברה ישראלית-אמריקאית מובילה בתחום האנרגיה המתחדשת העולמית, שהוקמה בישראל באמצע שנות השישים. אורמת  מתכננת, מייצרת ומייצאת לעולם יחידות לתחנות כוח גיאותרמיות המופעלות על ידי קיטור ומים חמים שמקורם במעמקי האדמה. הטכנולוגיה של אורמת מאפשרת ייצור חשמל נקי 24 שעות ביממה, ללא שריפת דלק, ללא תלות במזג האוויר וללא פליטות פחמן דו חמצני. אורמת מעסיקה כ-1,400 עובדים בארץ ובחו"ל וחרטה על דגלה מחויבות לחדשנות ולקידום הכלים והטכנולוגיות המאפשרים את הפיתוח היעיל ביותר של אנרגיה מתחדשת, הפחתת פסולת אנרגיה ומתן פתרונות לניהול אנרגיה בת קיימא. הטכנולוגיה הייחודית שפותחה על ידי אורמת משנות השישים ועד היום היא הבסיס לרוב מוצרי החברה שהתפתחו ברבות השנים, ביניהם: יחידות כוח לייצור חשמל המופעלות על ידי אנרגיית השמש, יחידות כוח ליצור אנרגיה מחום אבוד, היחידות לתחנות הכוח הגיאותרמיות, ויחידות לאגירת אנרגיה.

אודות ONE (וואן טכנולוגיות תוכנה בע"מ)

ONE (וואן טכנולוגיות תוכנה בע"מ), חברת ה-IT השנייה בגודלה בישראל, מיישמת ומפתחת פתרונות טכנולוגיים חדשניים, שירותי תוכנה ואינטגרציה, תשתיות מחשוב, שירותי מומחים, שירותי תמיכה ואחזקה לאלפי לקוחות בשוק הארגוני. בחברה כ-6,500 עובדים המלווים את הלקוחות באפיון, יעוץ, פיתוח והטמעת הטכנולוגיות הנדרשות לארגונים בעידן הטרנספורמציה הדיגיטלית. ONE הנה חברה ציבורית הנסחרת בבורסת ת"א לני"ע ונכללת במדד ת"א 125. מייסד ומנכ"ל החברה הוא עדי אייל. 

אודות SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר, יעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. השירותים של SAP משמשים כ-320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה. SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. לחברה 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ-220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק ומאות רבות של ארגונים אחרים. SAP נמצאת בחוד החנית גם בתחום חוויית הלקוח ומציעה פתרונות מובילים לעולמות המסחר הדיגיטלי, השיווק וה-CRM: דוגמת Emarsys, SAP Commerce Cloud ו-SAP Customer Data Platform, המדורגים כמובילים גלובליים ברביע הקסם של גרטנר ובשימוש של מגוון חברות בישראל כגון: דלק, תדיראן, שופרסל, Yellow ועוד. למידע נוסף אודות פתרונות חוויית הלקוח המובילים של SAP: https://cx.sap-israel.co.il/

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן