ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

תודה למשתתפים רבים בכנס ה-DATA FOCUS שהתקיים ב-23.5.23, נשמח לראותכם בכנס ה-ERP FOCUS ב-24.7.23. 

חברת ברמד הטמיעה את פתרון מטאליק של קומוולט לגיבוי נתונים בענן

פתרון מטאליק, מהפתרונות המובילים לניהול והגנה על נתונים בענן, נבחר על ידי ברמד בעקבות
התפעול הנוח והרצון באוטומציה בהליך הגיבוי

ברמד (Bermad), חברה המספקת פתרונות ניהול ובקרת מים ברחבי העולם, הטמיעה את פתרון מטאליק (Metallic) של קומוולט לניהול וגיבוי נתונים של החברה. את הפרויקט ביצעה Cloudedge, שותפה עסקית של קומוולט בישראל.

פתרון מטאליק משמש לגיבוי הנתונים ב- Office 365 המשמש כ- 500 מעובדי החברה בעולם ובישראל, המשתמשים ביישומים כגון: Outlook, OneDrive, Sharepoint, Teams ועוד.  עלות הפרויקט ומערך הגיבוי במודל SaaS מוערך במאות אלפי שקלים לתקופה של שלוש שנים. הפרויקט החל בחודש ינואר וארך מספר שבועות. הטמעת מטאליק מתווספת למערך הגיבוי מבוסס קומוולט שכבר פועל מספר שנים לגיבוי שרתי החברה.

"לפני כשנתיים בחרנו פתרון גיבוי אחר לגיבוי נתוני היישומים של Office365, אך הפתרון לא היה נוח לניהול ותפעול והוביל לטעויות בפעילות הגיבוי", מספר ליאור צאושו, סיסטם לידר בכיר בברמד. "חברת Cloudedge הייתה זו שהמליצה לנו על מטאליק כפתרון לגיבוי בענן והפעם זה היה זה".

"מטאליק היא תוכנה שמאוד פשוט להתקין ולנהל" מבהיר צאושו. "היא מאוד ידידותית למשתמש בפעולות של שחזור וגיבוי, דורשת תחזוקה נמוכה – לא צריך לבדוק אותה כל יום, היא מגבה אוטומטית נתונים חדשים שנוספים, הגיבוי והשחזור מבוצע במהירות, היא יציבה ומגינה על הנתונים שלנו עוד לפני תקיפות. זה מה שרצינו – תוכנה שתנהל את הגנת הנתונים ולא תדרוש מאיתנו הרבה עבודה".

"העובדה שהממשק של מטאליק דומה מאוד לממשק גיבוי השרתים בפתרון של קומוולט שפועל בברמד מהווה יתרון עצום לעבוד עם ממשק מוכר. בנוסף, העלות הייתה אחת הסיבות למעבר למטאליק, שהוא משתלם בהרבה על פני המערכת הקודמת. על הצוות המקצועי של קומוולט מעיד צאושו: "במעט שהיינו צריכים את התמיכה של קומוולט, הם עזרו לנו די מהר ובלי בעיות".

לירז סנה-אור, מנהל מכירות בחברת Cloudedge, אומר כי "כאשר הגענו לברמד מצאנו מערכת גיבוי ל- Office365, אשר לא ענתה על הצרכים. המלצנו על מעבר למטאליק משום שהיא מערכת גיבוי בענן Azure של מיקרוסופט לתוכנות ענן המתקדמת והמקיפה ביותר בשוק, המספקת הגנת נתונים מתקדמת למגוון רחב של יישומי ענן. היישום של מטאליק מהיר, המערכת נוחה לתפעול ובמקרה הצורך שחזור הנתונים מתבצע במהירות רבה. זאת לצד יכולות מתקדמות של הגנת נתונים והגנות מפני מתקפות כופר. כחברת פתרונות הענן מובילה המתמחה בשירות הענן של מיקרוסופט ואף נבחרה לשותף השנה לשנת 2022,  הצוות של Cloudedge ביצע את הפרויקט בהצלחה על בסיס ניסיון וידע רב".

נגה סהר מנהלת מכירות מגזר ההייטק בקומוולט ישראל אומרת כי "הבחירה במטאליק משדרגת כל ארגון המעוניין בהתרחבות ובצמיחה. זהו פתרון גיבוי שמקנה ביטחון מוחלט לאנשי ה-IT בעזרת ממשק חזק, פשוט, נוח ושעובד הכי חכם בשוק ועל כן חברה גלובלית כמו ברמד יכולה להסתמך עליו. אנחנו מודים ל-Cloudedge על פרויקט מוצלח נוסף יחד ועל שיתוף הפעולה הפורה".

אודות ברמד

ברמד, חברה מובילה בשוק המים העולמי, הינה חברה בבעלות פרטית, המפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות מתקדמים לבקרת זרימה, התפורים לדרישת הלקוח. הטכנולוגיה המתקדמת של מוצרי ברמד משלבת מגופי בקרה הידראוליים, שסתומי אוויר ופתרונות חדשניים למדידת מים. ברמד, שנוסדה בשנת 1965 , מסייעת בכל רחבי תבל, ללקוחות מובילים מכל תחומי תעשיית המים העולמית, באמצעות הידע והניסיון שנצברו במעל לחמישים שנות פעילותה. החברה המבוססת מאוד בשוק המים, נחשבת גם לחלוצה בתחום הפתרונות החדשניים לבקרת ספיקה. למוצריה, האיכותיים במיוחד, חיי מוצר ארוכים ויעילות תפעולית חסרת תקדים והם מסייעים ללקוחות החברה להתמודד עם הדרישות והאתגרים של המאה ה-21 .

אודות קלאודאדג'

חברת קלאודאדג' מתמחה בפתרונות Azure, Office 365 ו-Cloud Security. החברה נבחרה כשותף השנה של מיקרוסופט בישראל לשנת 2022. כשותפי Solution Partner ו- Advanced Specialization של מיקרוסופט, החברה מלווה ארגונים במעברם לעולמות הענן, החל משלב הרעיון עד לבניית הארכיטקטורה התשתיתית ואבטחת מידע, בניית מערכות חדשות, ייעול מערכות קיימות וביצוע מיגרציה כולל Cost Optimization ובהמשך הקמה, תמיכה ותפעול על פי הצורך. במהלך ארבע שנות פעילותה צברה קלאודאדג' בסיס לקוחות משמעותי במגוון מגזרים, החל ממשרדי ממשלה, פיננסים, חברות סטארט-אפ ועוד. פרטים נוספים באתר https://www.cloudedge.co.il

אודות Commvault

Commvault היא החברה המובילה בתחום גיבוי נתונים והתאוששות במקרה של פגיעה בנתונים. פתרון ניהול הנתונים המשולב של Commvault מגדיר מחדש את עולם הגיבוי עבור ארגונים מתקדמים בזכות פתרונות המגינים, מנהלים ומנצלים את הנכס החשוב ביותר – נתונים. התוכנה של Commvault, השירותים והפתרונות זמינים דרך החברה ושותפיה העסקיים ברחבי העולם. Commvault מעסיקה למעלה מ-2,700 עובדים ברחבי העולם. החברה נסחרת בנאסד"ק (CVLT). מטה החברה בניו ג'רזי, ארה"ב. למידע נוסף:  www.commvault.com

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן