חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ERP לוגו
שקופית קודמת
שקופית הבאה
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

צפו בוובינר שקיימנו במסגרת מועדון המנמ"רים ובשיתוף Cyber7 בנושא: איומי סייבר בזמן מלחמה

חברת אינטגריטי תוכנה זכתה בפרס "שותף השנה" לשנת 2021 ב- EMEA של חברת HCL למוצר BigFix

הפרס הוענק לאחרונה על ידי חברת HCL לאינטגריטי שהוכרזה כ"שותף מצטיין" של אירופה, מזרח תיכון ואפריקה עבור גידול משמעותי
בנפח הפעילות וחציית 100 לקוחות
Enterprise בישראל

אינטגריטי תוכנה, מבית מטריקס, הודיעה כי זכתה בפרס "שותף השנה" על ידי חברת HCL לשנת 2021. אינטגריטי תוכנה זכתה בפרס עבור פתרון BigFix  המספק נראות ובקרה בזמן אמת על כל יחידות הקצה והשרתים באמצעות קונסול אחד, זאת הודות לפעילות הענפה במהלך השנה אשר כללה גידול משמעותי בנפח הפעילות ועבודה עם למעלה ממאה לקוחות אנטרפרייז בישראל. 

Alvaro Diaz Aguirre – HCL SW EMEA Client Director: "אנחנו מאד שמחים להעניק לאינטגריטי את הפרס היוקרתי וזאת לאות הערכה על הישגים יוצאי דופן. אינטגריטי היא השותף המוביל באיזור ומהווה האינטגרטור למרבית הלקוחות של טכנולגיות BigFix בישראל.

בתמונה – עובדי צוות HCL ועובדי צוות HCL באינטגריטי תוכנה. קרדיט יחצ.

שנת 2021 הייתה מצוינת מבחינת תוצאותיה עבור HCL ובמיוחד למוצרי BigFix, ולא היינו יכולים להשיג את רמת ההצלחה הזו ללא תמיכה של קהילת השותפים המעולה שלנו, וביניהם אינטגריטי שהצטיינה במיוחד. אנו אסירי תודה לצוות אינטגריטי על מסירותם ותרומתם במתן פתרונות בתחום
ה Life Cycle Management וה Compliance לתחנות קצה ושרתים בארגון.

אנה יפרח, סמנכ"לית מכירות באינטגריטי: ״אנחנו מקבלים את הפרס הזה עם הרבה כבוד ואחריות. השקענו רבות על מנת להיות החברה המקצועית ביותר בתחום ומבחינתנו המדד הטוב ביותר הם כ- 100 (!) לקוחות מאוד מרוצים מכל מגזרי המשק. המוצר BigFix הוא אחד המוצרים הראשונים שנכנסו לפורטפוליו שלנו ומהווה מנוע צמיחה לאורך השנים האחרונות. בשנה האחרונה גיבשנו את קהיליית מומחי BigFix בישראל וכיום אנחנו מנהלים פורום של כ 150 מומחים מכל מגזרי המשק. על מנת לתמוך בלקוחות בישראל הכפלנו את הצוות הטכני בחברה ומעריכים שנגייס מומחים נוספים בשנת 2022".

אודות אינטגריטי תוכנה

חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה. המוצרים והשירותים מסופקים על ידי החברה למעל מ- 100 ארגונים בישראל והינם במספר תחומים עיקריים: Desktop Virtualization,תקשורת ואבטחת מידע, תשתיות תוכנה ו- System.

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן