חיפוש
Close this search box.
ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

צפו בוובינר שקיימנו במסגרת מועדון המנמ"רים ובשיתוף Cyber7 בנושא: איומי סייבר בזמן מלחמה

חברת אינטגריטי תוכנה זכתה בפרס "שותף הזהב" לשנת 2021 של חברת Silverfort

אינטגריטי תוכנה, מבית מטריקס, זכתה בפרס "שותף הזהב" ל-2021 לאיזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA) של חברתSilverfort , המפתחת פתרון שמספק מעטפת ניטור והגנה על כל תהליכי ההזדהות ברשת הפנימית והחיצונית של הארגון. הפרס הוענק בטקס מרשים שנערך לאחרונה במשרדי חברת Silverfort בתל אביב, בנוכחות מנכ"לי החברות – הד קובץ מ- Silverfortואורן קרוג מאינטגריטי תוכנה, ומובילי הפעילות המשותפת בשתי החברות.

הפתרון של Silverfort מאפשר לארגונים לקבל סקירה רחבה הבוחנת את כל בקשות ההזדהות של הארגון בקרב משתמשים אנושיים ואפליקטיביים (Service Accounts). בנוסף, המערכת מספקת מנגנון הזדהות דו שלבי מתקדם המבוסס על רמת סיכון ( Risk Based Authentication ) באמצעות אימות רב גורמי (MFA) ברמה אפליקטיבית ללא שינוי טופולוגי של מבנה הרשת.

אינטגריטי, הינה החברה הראשונה שמקבלת הגדרה של שותף זהב באזור של אירופה, אפריקה והמזרח התיכון. החברה קיבלה את הפרס לאחר שעקפה את יעדיה והציגה גידול משמעותי בנפח הפעילות ובכמות הלקוחות המוסדיים בישראל.

הד קובץ, מנכ"ל חברת Silverfort : "אנחנו מאד שמחים להעניק לאינטגריטי את הפרס היוקרתי וזאת לאות הערכה על הישגיה יוצאי הדופן. אינטגריטי היא השותף המוביל באזור ומהווה אינטגרטור לכל הלקוחות של טכנולוגיות Silverfort  בישראל. שנת 2021 הייתה מצוינת מבחינת תוצאותיה עבורSilverfort , ולא היינו יכולים להשיג את רמת ההצלחה הזו ללא תמיכה של קהילת השותפים המעולה שלנו".

אורן קרוג, מנכ"ל אינטגריטי: ״אנחנו מקבלים את הפרס הזה עם הרבה כבוד ואחריות. השקענו רבות על מנת להיות החברה המקצועית ביותר בתחום ומבחינתנו המדד הטוב ביותר הם עשרות לקוחות מאוד מרוצים מכל מגזרי המשק – בהייטק, בתעשייה, בתקשורת, בביטוח ועוד. המוצר שלSilverfort  הוא אחד המוצרים המתקדמים שנכנסו לפורטפוליו שלנו בשנתיים האחרונות ומהווה מנוע צמיחה אדיר עבורנו. בשנה האחרונה גיבשנו את קהילת משתמשי Silverfort  בישראל וכיום אנחנו מנהלים פורום של כ-150 מומחים מכל מגזרי המשק על מנת לתמוך בלקוחות החברה. במקביל, הכפלנו את הצוות הטכני בחברה ואנו מחפשים בימים אלו מומחים נוספים כדי לתמוך בביקוש".

בתמונה מימין לשמאל:
אודי פלד, מנהל מכירות , EMEA, סילברפורט | נמרוד עמיר, מנהל תחום אבטחת מידע, אינטגריטי תוכנה | דנה שדה, מנהלת שיווק שותפים גלובלים, סילברפורט | רועי סמוכה, מנהל קשרי לקוחות , סילברפורט | ארז ברוך, מנהל טכנולוגיות ראשי, אינטגריטי תוכנה | יונתן נתיב, מנהל מכירות ישראל, סילברפורט | הד קובץ, מייסד ומנכ"ל סילברפורט | ארז גולדשטיין, נשיא, אינטגריטי תוכנה | אורן קרוז, מנכ"ל, אינטגריטי תוכנה. קרדיט: יח"צ אינטגריטי תוכנה.

אודות אינטגריטי תוכנה

חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל, בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה. המוצרים והשירותים מסופקים על ידי החברה למעל 100 ארגונים בישראל והינם במספר תחומים עיקריים: אבטחת מידע וסייבר ווירטואליזציה ותשתיות.

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן