ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

תודה למשתתפים רבים בכנס ה-DATA FOCUS שהתקיים ב-23.5.23, נשמח לראותכם בכנס ה-ERP FOCUS ב-24.7.23. 

דלתא גליל משפרת את ביצועי שרשרת האספקה עם Infor

היצרנית הגלובלית והמשווקת של הלבשה תחתונה אמצה
את Infor Nexus supply chain platform

תל אביב, ישראל – 15 אוגוסט 2022 – infor המתמחה במחשוב ענן בתעשייה, פרסמה שדלתא גליל תעשיות, מובילה עולמית בתכנון, ייצור, הפצה ומכירה של הלבשה תחתונה וספורט, אמצה את פלטפורמת Infor Nexus supply chain. הטכנולוגיה תסייע לדלתא גליל לשפר את נראות המלאי, להרחיב את שתוף המידע עם הספקים והלקוחות, לייצר אוטומציה בתהליכי התכנון והמשלוח ולהאיץ את צרופם של ספקים ושותפים עסקיים חדשים.

למידע נוסף אודות Infor Nexus: www.infor.com/products/infor-nexus

הפרויקט מקיף את כל פעילות הספקים בארה"ב, סין, מזרח אסיה, ישראל ואירופה, ומבוסס על יכולות Infor Nexus בהטמעה של סטנדרטיזציה ותהליכי best practice.

לאחר בחינה מעמיקה של פתרונות, נבחרה פלטפורמת Infor Nexus בזכות היכולת לתמוך בתהליכים לוגיסטיים ופיננסים המשולבים בשרשרת האספקה. יכולת זו מאפשרת:

  • תחזית רכש בזמן אמת ושתוף מידע עם הספקים
  • תהליכי משלוח דיגיטלים המייעלים את תהליכי הקבלה: סריקת פרטי האריזה וזימון המשלוחים
  • שיפור רמות המלאי ונראות בזמן אמת המאפשרים לדלתא גליל להגיב במהירות לאירועי יצור ושינויים בזמינות המלאי, וכן עקיבות אחר כל התהליכים של מלאי בדרך
  • מרכז בקרה החוזה את זמן ההגעה (PETA), ומאפשר לדלתא גליל לצפות את מועדי הגעת המלאי, ייעול ואופטימיזציה של תהליכי הקבלה ושימוש במידע תומך לפתרון סוגיות שונות במועד, לפני שישפיעו על הפעילות הלוגיסטית
  • שרשרת אספקה פיננסית איתנה באמצעות Infor Nexus, המסייע בייעול תהליכי התשלום

 

לדלתא גליל ניסיון קודם, של מספר שנים, בשמוש בפלטפורמת infor Nexus במסגרת הסכמי ייצור עבור מותג בינלאומי.

פעילות ההטמעה תאפשר סנכרון של הזמנות רכש שנוצרו במערכת ה-ERP, בקשות לשינויים, רשימות אריזה (ספקים), חשבוניות/תשלומים, הודעות צפי משלוחים (ASNs), וזמני הגעה משוערים (ETA) שיעודכנו ב-ERP. אינטגרציה המשכית זו תעצים את הנראות לכל אורך שרשרת האספקה של דלתא גליל ותפחית עלויות רכש והוצאות הוניות. בהמשך תטמיע דלתא גליל גם את יכולות PETA – צפי הגעת המלאי של Infor Nexus.

"זה קריטי לחברה כמו דלתא גליל, שלה מספר מותגים, חנויות קמעונאיות, אתרי ייצור ואתרי סחר אלקטרוני, לפעול בצורה יעילה ולהגיב במהירות לשוק", אומר עדי נוב, מנהל מערכות המידע הגלובלי בדלתא גליל. "הגברת שתוף הפעולה, קישוריות ונראות המתאפשרים על ידי Infor Nexus, נותנים לנו יתרון תחרותי בפעילות עם ספקים קיימים ומאפשרים לגייס במהירות ספקים חדשים.  ניהול מתקדם של מותגים מבוסס על שרשרת אספקה בסטנדרטים גבוהים –world class, לגיוס מקורות אספקה מיטביים. אנו פועלים מול מאות ספקים בכל העולם, ומשנים את המודל העסקי שלנו, שיתבסס על סטנדרטיזציה ושיטות מיטביות, וישפר את זמן התגובה שלנו בכל השווקים."

"שלוב היבטים לוגיסטים ופיננסים של שרשרת האספקה   בתהליכי עבודה מגובשים מאפשר התרחבות מהירה ומבוקרת." אומר מרק אילידש, סמנכ"ל ב-Infor ומנכ"ל שרשרת האספקה ב-EMEA. "פעילות המותגים בשוק אופנה משתנה מאתגרת ודורשת הגברת המהירות והתגובתיות לאורך כל שרשרת האספקה בכדי להצליח. טכנולוגיית הפלטפורמה שלInfor Nexus הינה מרכיב חיוני."

"דלתא גליל משתמשת ב-infor ERP למעלה מ-25 שנים, זהו מרכיב משמעותי שסייע להתפתחותה העסקית," אומר מני דוידוב, מנהל העסקים של Infor בישראל. "אינפור ממשיכה לפתח פתרונות מובילים בתחום שרשרת האספקה לחברות אופנה במודל הענן, אשר תומכים בהשתנות העסקית ומאפשרים לעסקים לשגשג. אנחנו מחויבים לתמוך בהתפתחות המואצת של דלתא גליל על ידי עבודה משותפת ולהוביל בחדשנות גם בתחום האופנה."

"דלתא גליל נמצאת במקום מושלם להמשיך ולהוביל עסקית בענף האופנה הגלובלי בעשורים הקרובים. כאשר ענף האופנה הופך יותר תחרותי, דינמי וגלובלי, ושם דגש על ייצור בר קיימא, ישנה הזדמנות משמעותית לאתר שיטות עבודה מיטביות, סנרגטיות, ולהוביל תהליכים הרמוניים בקרב הקבוצה. זה יאפשר למנף את הביקוש העולמי ויתרון לגודל, באמצעות פונקציות מרכזיות חדשות שיאיצו את ההתפתחות העסקית וההתייעלות," דוידוב מסכם.

אודות דלתא  גליל
דלתא גליל תעשיות הינה יצרן גלובלי ומשווק של מותגים פרטיים ואחרים בתחום מוצרי האופנה לגברים, נשים וילדים. חזון החברה, משנת יסודה ב-1975, לייצר מוצרים בפילוסופיית body-before-fabric. לשם כך הושמה תשומת לב זהה על חדשנות, יצירתיות, נוחות, אסטטיקה ואיכות. מיקוד זה הביא לכך שדלתא הינה מוביל גלובלי בעיצוב, ייצור, הפצה ומכירות של פרטי אופנה אינטימיים ולבוש ספורטיבי. לדלתא גליל היום פעילויות בינלאומית ונגישות ללקוחותיה. הצלחתה המשמעותית נובעת מהובלה חזקה, תגובה מהירה, ידע ענפי עמוק, התמחות והיכולת של כל לקוח לבחון מגוון רחב של אפשרויות ולהקים את המותג הייחודי שלו.
למידע נוסף   https://www.deltagalil.com

אודות Infor
infor מוביל גלובלי בתחום תוכנה עסקית בענן בהתמחות ענפית. היישומים והשירותים הארגוניים של Infor מתוכננים להביא יתרונות אופרטיביים משמעותיים, מאובטחים עם החזר השקעה מהיר. אנחנו ממוקדים במטרה אחת – להביא תוצאות עסקיות ללקוחותינו. מעל 60,000 ארגונים ביותר מ-175 מדינות מתבססים על 17,000 עובדי Infor, שמסייעים לללקותיהם להשיג את מטרותיהם העסקיות. כחברה בקבוצת Koch, אנו ניהנים מאיתנות פיננסית, מבנה הבעלות וחשיבה לטווח ארוך שתוצאתם יחסי קרבה מועילים עם לקוחותינו.
בקרו ב- www.infor.com

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן