ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

תודה למשתתפים רבים בכנס ה-DATA FOCUS שהתקיים ב-23.5.23, נשמח לראותכם בכנס ה-ERP FOCUS ב-24.7.23. 

דלויט ו-SAP מרחיבות את שיתוף הפעולה בתחום הקיימות ומשיקות שירותים חדשים להוביל חברות לשינוי בתחום

הפתרונות החדשים של דלויט, הבנויים על הטכנולוגיה של SAP, יסייעו ללקוחות לנווט בתהליכים חדשים היוצרים שיבוש בהתנהלות הקיימת
בכל הענפים ולהטמיע פתרונות ברי-קיימא ברמה גבוהה מקצה-לקצה

דלויט (Deloitte) הכריזה על מפת דרכים חדשה הכוללת חבילת פתרונות משולבים חוצי-עסקים בתחום הקיימות, הבנויים על הטכנולוגיות של SAP, מובילה עולמית בפיתוח יישומים ארגוניים.

הדוח CxO Sustainability Report של דלויט לשנת 2022 חושף כי ישנה דאגה גוברת בקרב מנהלים עסקיים גלובליים בכירים בנושא שינוי האקלים, כאשר 79% מהנשאלים מאמינים כי העולם נמצא בנקודת מפנה בנוגע לפעילויות יזומות בנושא.

הפתרונות החדשים של דלויט מבוססים על הניסיון הנרחב של החברה בתחום הקיימות, ניהול ביצועים, טרנספורמציות פיננסיות בקנה מידה גדול והטמעת מערכות וטכנולוגיות. הפתרונות תוכננו לסייע ללקוחות לתכנן אסטרטגיות עסקיות אחראיות וגמישות בעולם, אשר הופך ליותר ויותר בלתי צפוי. 5 הפתרונות של דלויט כוללים אסטרטגיית השקעה אחראית (ESG), ביצועים ודיווח, אקלים והפחתת פליטת פחמן, שרשראות אספקה בנות-קיימא וקיימות פיננסית. הפתרונות מסייעים ללקוחות במסע הקיימות שלהם מקצה-לקצה. כל הפתרונות ממנפים את הטכנולוגיות של SAP והניסיון העמוק של דלויט בתחום כדי לספק פתרונות רחבים מבוססי-נושא המסייעים ללקוחות לשמור על גמישות בסביבה העסקית המשתנה ללא הרף ולהקדים את המתחרים.

למידע נוסף אודות שיתוף הפעולה בין דלויט ו-SAP, בקרו באתר www.deloitte.com/SAP.

"פתרון ה- SAP Cloud for Sustainable Enterprises מאפשר ללקוחות לבחור מבין פתרונות ושירותים מותאמים אישית כדי להניע את ההשפעה הסביבתית והחברתית החיובית שלהם", אמר קריסטיאן קליין, מנכ"ל ויו"ר SAP. "קיימות זהו מאמץ קבוצתי ואנו נרגשים לשתף פעולה עם דלויט כדי לסייע ללקוחות להשיג את יעדי ה-ESG שלהם באמצעות הטכנולוגיה של SAP".

"השותפות של דלויט עם SAP מסייעת לשני הארגונים לנצל את הספקטרום הרחב של היכולות והניסיון העמוק בתחום הקיימות. יחד, אנו מביאים את הטוב ביותר משני הארגונים כדי לפתח פתרונות טכנולוגיים מקיפים במטרה לסייע ללקוחות להתמודד במהירות עם הסביבות העסקיות המשתנות", אמר פוניט רנג'ן, מנכ"ל Deloitte Global. "יחד, אנו נמצאים בעמדה טובה כדי לספק פתרונות מותאמים אישית ברמה גבוהה אשר טובים לעסקים – ולעולם כולו".

הפתרונות כוללים:

אסטרטגיית השקעה אחראית (ESG): שילוב תובנות אודות ביצועים כלכליים, סביבתיים וחברתיים המובילות להחלטות אסטרטגיות, מודלים עסקיים ופעולות עתידיות. אסטרטגיה זו מסייעת ללקוחות להיות פרואקטיביים ככל שהשוק משתנה, תוך התייחסות למגמות ורגולציות קיימות כחלק מההשקעות האסטרטגיות שלהם. הטכנולוגיות והנתונים של SAP משמשים כדי לחבר בין אסטרטגיה ופעולות עסקיות כדי לקבל זמינות נתונים, איכות ושליטה כבר מתחילת בניית הפרויקט.

ביצועים ודיווח: שילוב ואוטומציה של דיווח סביבתי, חברתי וממשלתי (ESG) כדי לסייע לארגונים ליישר קו עם שינויים במדיניות וברגולציה, תוך מתן האפשרות לקבל החלטות אסטרטגיות מושכלות באמצעות שקיפות של פעילויות ויוזמות הקשורות לקיימות ברחבי הארגון. פתרון זה יכול לסייע ללקוחות להיות מעודכנים בהתפתחויות של תקנים ורגולציה בתחום ה-ESG, מענה ללחץ מצד המשקיעים, דרישה גוברת מצד בעלי מניות ובעלי עניין לביצוע פעולות בצורה אחראית, החלטות פיננסיות וניהול סיכונים טוב יותר.

אקלים והפחתת פליטת פחמן: הפתרון מסייע לארגונים לזרז את תוכניות אפס פליטות פחמן ולקבל תובנות לגבי ההתקדמות לעבר יעדי הקיימות שלהם. הפתרון מסייע לארגונים בתאימות רגולטורית, מניעת סיכוני אקלים, מענה למשקיעים, מוניטין המותג ודרישות הצרכנים. באמצעות הניסיון הרחב של דלויט בהטמעה ובשילוב של SAP S/4HANA, יחד עם פרויקטים מורכבים בתחום החשבונאות והנכסים הקנייניים המשלימים את הטכנולוגיה של SAP, פתרון זה יכול לסייע ללקוחות להרחיב את יכולות הקיימות שלהם.

שרשראות אספקה בנות-קיימא: הטמעה של קיימות בתוך התהליכים והפעולות היום-יומיות כדי לחדש וליצור ערך בר-קיימא בשיתוף פעולה ברשת, מה שמסייע ללקוחות להפחית פסולת ואת טביעת הרגל הפחמנית הכוללת שלהם. שילוב של שיקולי קיימות בליבת השיטות העסקיות – כמו שרשראות אספקה בנות-קיימא – יכול להגביר את הפיתוח ורווחת העובדים ולעודד מקום עבודה מכליל. רשת דלויט הגלובלית של מומחי טכנולוגיית SAP וייעוץ סיכונים, תאימות, יועצים פיננסיים ומיסים, עוזרים יחד ללקוחות להתמודד עם אתגרים מורכבים.

קיימות פיננסית: זיהוי המימון המתאים לטרנספורמציה לקיימות ומינוף הערוצים בעלי היתרונות הכלכליים המועילים ביותר. פתרון זה מאפשר ללקוחות לקבל גישה חכמה ומהירה יותר להשקעות באמצעות רגולציות מס, הזדמנויות מימון ירוקות וכלים מתפתחים נוספים. הפתרון משפר את הפתרונות והטכנולוגיה הקיימים של SAP כדי לספק תובנות בנוגע לסיכונים והזדמנויות ומסייע ללקוחות לשפר את ניהול פורטפוליו הפרויקטים ברי-הקיימא שלהם.

דלויט, שותפה גלובלית של SAP בתחום השירותים, מסייעת ללקוחות להפעיל את ה- Kinetic Enterprise™ החכם, התומך-בענן, באמצעות הטכנולוגיות של SAP – כדי לעזור להם לדמיין הכל מחדש, לחדש במהירות ולהתפתח בביטחון לאור השיבוש התמידי. הצוות של דלויט, המונה למעלה מ-26,000 מומחים ברחבי העולם, עובד עם מובילים בתעשיות שונות כדי לחקור את אומנות האפשרי באמצעות הפתרונות של SAP – ולנקוט בפעולה. כתוצאה משיתוף הפעולה עם SAP, אשר החל בשנת 1989, דלויט סייעה ליותר מ-3,500 לקוחות למנף את הערך הרב בפתרונות של SAP ולממש ערך עסקי מההשקעות שלהם.

אודות Deloitte

דלויט מספקת שירותי ביקורת, ייעוץ ומס המובילים בתעשייה לרבים מהמותגים הנערצים ביותר בעולם, כולל קרוב ל-90% מהחברות ברשימת Fortune 500 ולמעלה מ-7,000 חברות פרטיות. האנשים שלנו מתאחדים למען עשיית טוב ועובדים במגזרי התעשייה אשר מניעים ומעצבים את השוק של ימינו – תוך אספקת תוצאות מדידות ומתמשכות המסייעות לאכוף את אמון הציבור בשוקי ההון שלנו, מעוררות השראה בקרב לקוחות לראות את האתגרים כהזדמנויות לשנות ולשגשג ומסייעות להוביל את הדרך לעבר כלכלה חזקה יותר וחברה בריאה יותר. דלויט גאה להיות חלק מרשת השירותים המקצועיים הגלובלית הגדולה ביותר, המשרתת את לקוחותינו בשווקים החשובים להם ביותר. עם למעלה מ-175 שנות שירות, רשת הפירמות שלנו פרוסה על פני יותר מ-150 מדינות ואזורים. למדו כיצד למעלה מ-345,00 עובדי דלויט ברחבי העולם חוברים יחד כדי לייצר השפעה ב-www.deloitte.com.

אודות SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר, יעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. השירותים של SAP משמשים כ-320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה. SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל-SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ-220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק ומאות רבות של ארגונים אחרים. SAP נמצאת בחוד החנית גם בתחום חוויית הלקוח ומציעה פתרונות מובילים לעולמות המסחר הדיגיטלי, השיווק וה-CRM: דוגמת Emarsys, SAP Commerce Cloud ו-SAP Customer Data Platform, המדורגים כמובילים גלובליים ברביע הקסם של גרטנר ובשימוש של מגוון חברות בישראל כגון: דלק, תדיראן, שופרסל, Yellow ועוד. למידע נוסף אודות פתרונות חוויית הלקוח המובילים של SAP: https://cx.sap-israel.co.il/

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן