חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר, מנכ"ל ERP.ORG

שמח להציע להנהלות  – סקירה וניהול דיון בנושא: התהליך האפקטיבי להחלפת מערכת ERP בארגון. הסקירה כוללת: הצגת שוק ה-ERP בישראל – פתרונות ומיישמים, אחריות הלקוח והספק בתהליך, אבני הדרך, העברת ידע וצמצום התלות בספק ועוד.

ג'ון ברייס פתרונות למידה תפעיל את המכללה הלאומית לניהול, איכות ותקינה של מכון התקנים הישראלי

המכללה תהווה מרכז ידע ארצי ובינלאומי ותציע הדרכות והכשרות בתחומי איכות, בטיחות, בנייה, סייבר ואבטחת מידע, ניהול ועוד

ג'ון ברייס פתרונות למידה מבית מטריקס זכתה במכרז להפעלת המכללה לתקופה של עד שבע שנים. במסגרת הפעילות, יהפוך מרכז ההדרכה של מכון התקנים למכללה לאומית אשר תכשיר עשרות אלפי בוגרים בתחומי הניהול, האיכות והתקינה ובמקביל תתמקד בחדשנות פדגוגית ובקידום קהילות מקצועיות של מרצים, סטודנטים ובוגרים.

המכללה הלאומית לניהול איכות ותקינה תפתח תכני הכשרה ייחודיים וחדשניים תוך שילוב של כלים וטכניקות מתקדמות ללמידה, מקרי בוחן והתנסות מעשית. המרצים במכללה הם מומחים מנוסים ובעלי שם והקורסים עוסקים בעשרה תחומי ליבה עיקריים: ניהול, איכות, אנרגיה וסביבה, בניין ותשתיות, בטיחות, בטיחות אש, מזון, סייבר ואבטחת מידע, עריכת מבדקים ותעופה.

קהלי היעד של המכללה כוללים עובדים בחברות וארגונים אשר מעוניינים להרחיב את הידע המקצועי בתחומים בהם הם עוסקים ולהעמיק את ההיכרות עם התקנים השונים ונהלי העבודה הנגזרים מהם, עצמאים ממגזרים שונים ואנשים המעוניינים לעבור תהליכי הסבה ולרכוש מקצועות הנדרשים בשוק העבודה.

מכון התקנים אמון על קביעת תקנים המבטיחים את תקינותם ובטיחותם של מוצרים, בדיקות מעבדה,  שירותים ותהליכים הנוגעים לכל תחומי החיים בישראל. המכון חבר פעיל בארגוני התקינה וההתעדה המובילים בעולם. המכללה תאפשר להנגיש ידע מקצועי וקורסים איכותיים ובכך להגדיל את מספר הארגונים הפועלים לפי תקנים מקצועיים ולשפר את איכות החיים של האוכלוסייה.

ד"ר שרון שגיא מונתה לתפקיד מנהלת המכללה מטעם ג'ון ברייס פתרונות למידה. לד"ר שגיא תואר ראשון ושני בחינוך בהצטיינות ותואר שלישי במדידה והערכה. בתפקידה האחרון ניהלה את תוכניות המנהלים לתואר במנהל עסקים במרכז האקדמי רופין. (קרדיט צילום – לילך ברעם)

ד"ר גלעד גולוב, מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "שיתוף הפעולה עם ג'ון ברייס פתרונות למידה מהווה מכפיל כוח, ואנחנו מאמינים שהשילוב של הידע והניסיון של שני הגופים יקדם את המכללה ויצעיד אותה הלאה לעבודה עם קהלים חדשים, יישום שיטות לימוד מתקדמות והטמעת תהליכים אקדמיים ופדגוגיים חדשניים".

פזית שאול, מנהלת ג'ון ברייס פתרונות למידה: "אנחנו מברכים על ההזדמנות לרתום את הידע המקצועי ואת הניסיון רחב השנים של ג'ון ברייס לטובת הפעלת המכללה הלאומית לניהול, איכות ותקינה. אין לי ספק שהעבודה המשותפת תייצר קרקע פורייה להכשרה איכותית של אנשי מקצוע בתחומי העיסוק של המכללה הלאומית".

אודות ג'ון פתרונות למידה:

ג'ון ברייס פתרונות למידה, חטיבת ההדרכה של מטריקס, מהווה בית אחד לכל פתרונות הלמידה, ומציעה ללקוחותיה פתרונות למידה חדשניים ומגוונים באמצעות שלושה תחומי פעילות מרכזיים:

BPO (שירותים מנוהלים) – תחום המתמחה בהקמה, ניהול ותפעול גופי הדרכה האמונים על ביצוע הכשרות והסמכות מקצועיות, ובהקמה וניהול של מוקדי תמיכה אפליקטיביים.

הדרכה והטמעת מערכות מידע – תחום העוסק בפיתוח הדרכה, הדרכה, הטמעה ומתן שירותי תמיכה למשתמשי הארגון במסגרת קליטה ושדרוג של מערכות מידע דוגמת ERP,CRM  ומערכות ליבה ייעודיות תוך שילוב פתרונות הדרכתיים טכנולוגים מגוונים (דוגמת DAP ודומיהם)

למידה ארגונית – תחום המציע ייעוץ והדרכה ברמת מאקרו המתמקדים בגיבוש תפיסת למידה ארגונית וליווי בהטמעת מערכות למידה, ושירותי פיתוח הדרכה ברמת מיקרו הכוללים קורסים פרונטאליים ומקוונים, תכניות הכשרה והפקת תוצרי למידה קלאסיים וטכנולוגיים.

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן