חיפוש
Close this search box.
ERP לוגו
ShmuelPic

משולחנו של שמואל מרדלר

צפו בוובינר שקיימנו במסגרת מועדון המנמ"רים ובשיתוף Cyber7 בנושא: איומי סייבר בזמן מלחמה

איחוד הצלה: כדי להציל חיים, צריך גם להציל את הנכסים הקריטיים של הארגון

ארגון איחוד הצלה, שבשגרת היומיום עוסק בהצלת חיי אדם, הוביל מהלך של חיזוק מערך אבטחת המידע שלו באמצעות Matrix 2BSeucre, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס. הארגון ייעזר במרכז ניטור פעולות אבטחת המידע והסייבר של Matrix 2BSeucre, ה-CSOC, אשר מספק שירותי אבטחת מידע מנוהלים (MSSP). פרויקט הטמעת השירותים הללו ארך כחודשיים, ושיתוף הפעולה בין החברות החל לפעול באופן רשמי בחודש ינואר האחרון.

באמצעות מערך ה-CSOC תספק 2BSecure לאיחוד הצלה שירותי איתור, ניטור וניהול אירועי אבטחת מידע (SIEM SOC) בזמן אמת סביב השעון 24/7, תוך שימוש במערכות מודיעין, פורנזיקה ואוטומציה. מערך ההגנה, אשר מאויש על ידי אנליסטים ומומחי אבטחת מידע, מאפשר לארגון להגן על המערכות הקריטיות וסביבת הליבה שלו באמצעות שימוש במגוון מערכות מתקדמות בחזית הטכנולוגיה, המתריעות מפני אירועי אבטחת מידע ומתקפות סייבר ומטפלות בהן באופן מיידי.

בתמונה – מתוך חמ"ל ה-SOC מימין לשמאל: גיא טהורי – גיא טהורי, ראש צוות שירותי מומחה (PS) ב-Matrix 2BSecure, יוסי ביבס – מנהל מערך ה-MSSP ב- Matrix 2BSecure  וגיא לוי, מנהל אגף מערכות מידע באיחוד ההצלה.

גיא לוי, מנהל אגף מערכות מידע באיחוד הצלה, התייחס לשדרוג ההיבט האבטחתי של הארגון ואמר: "כחלק מהרצון שלנו להעלות את רמת ההגנה ויכולת הניטור של מתקפות סייבר, לצד יצירת יכולות מוכנות גבוהה ותגובה מהירה באירועי אמת, הוחלט לאתר חברה שתוכל לתת לארגון מענה בנושאים הללו, עם התמחות בתחום SIEM SOC מנוהל. לאחר שבחנתי מספר לא קטן של חברות בתחום והתייעצתי עם מומחים בנושא, התברר כי הבחירה בחברת Matrix 2BSecure היא הפעולה הנכונה ביותר עבור הארגון שלנו. לאחר ביצוע משותף של אפיון מפורט של הצרכים ומעבר על טיוב החוקים הרלוונטיים שלפיהם עלינו לפעול, התברר לנו כבר בתחילת הדרך, ובוודאי עכשיו, שאנחנו עובדים עם צוות מקצועי ואיכותי שיכול לסייע לנו לשמור על הרציפות התפעולית של הארגון ולהמשיך להציל חיי אדם ללא מגבלות סייבר".

יוסי ביבס, מנהל מערך ה-MSSP ב- Matrix 2BSecure, אמר: "איחוד הצלה הינו ארגון מאוד מיוחד מבחינת מבנה מערכות המידע שלו, שהן כמובן קריטיות בתרומה שלהן להצלת חיי אדם. במסגרת הפרויקט המשותף השקענו מאמצים רבים בשלב האפיון בכדי להבין מה הם הנכסים החיוניים של הארגון ובנינו תוכנית פעולה שתיתן מענה גם לאיומי אבטחת מידע וגם תספק נראות מקסימלית לאיומים אופציונליים ולגורמים שמובילים את הארגון, בכדי לקבל החלטות נכונות בזמן אמת". 

אודות 2Bsecure

2Bsecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס, הינה מהחברות המובילות בארץ בתחום מתן שירותי אבטחת המידע. החברה מספקת ליותר מ-250 חברות וארגונים בארץ ובעולם פתרונות אבטחת מידע מתקדמים בתחום הייעוץ והאינטגרציה. סל השירותים של החברה כולל בין היתר: ביצוע סקרים וביקורות, ביצוע מבחני חדירה, הדרכות והעלאת מודעות, ייעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות אבטחת מידע ותקשורת. לחברה מומחים בעלי ניסיון מקצועי רב והסמכות בתחומי אבטחת מידע, תקשורת, אפליקציות ובסיסי נתונים המספקים פתרונות אבטחת מידע כוללים לארגונים.
החברה מספקת ללקוחות בישראל ובעולם שירותי אבטחה מנוהלים (MSSP) ומפעילה חמ"לי סייבר (Security Operations Center – SOC) בהם היא עוקבת אחר תנועות חשודות ברשת, מאתרת ומנתחת אותן.

הזינו את המייל לקבלת עדכונים,
הזמנות ומידע מקצועי

דילוג לתוכן